Машинки

Порівняння товарів (0)


ДЕ400 Трактор

ДЕ400 Трактор

51 480 грн

ДЕ401 Паровоз

ДЕ401 Паровоз

51 480 грн

ДЕ402 Машинка з гіркою
ДЕ403 Машинка грузовик
ДЕ404 Машинка самосвал
ДЕ405 Автобус

ДЕ405 Автобус

77 220 грн

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Машинки, паровозики та інші рольові елементи

Як тільки дитина підростає до віку 3-х років, у неї виникає величезна потреба в русі і пізнанні навколишнього світу. І крім домашньої кімнати, найкращим місцем, куди безбоязно можна відпустити дитину, є дитячий ігровий майданчик. Їх розташовують у дворах багатоповерхових будинків, в яслах і садах, скрізь, де дитина грає. На території такого майданчика ставлять гойдалки, гірки будиночки , стилізовані під улюблені дитячі іграшки, як:

  • машинки;
  • паровозики;
  • літаки.

Види рольових ігрових елементів

Найпростіші дерев'яні машинки для дитячих майданчиків представляли собою утилізовані фігури, виконані з фанери, які служили максимум один сезон , а то й менше, залежно від того, наскільки інтенсивно діти «експлуатували» дане спорудження. Зараз діти з раннього віку дивляться телевізор, багатьом показують розвиваючі мультфільми на планшетах, тому компанія IgroSport почала виробляти найрізноманітніші ігрові елементи максимально адаптовані під інтереси дитини:

  • грузовички;
  • поїзда;
  • паровозики;
  • трактори.

Це улюблені герої багатьох мультфільмів, які малеча знає напам'ять. Тому, угледівши на ігровому майданчику знайому фігуру, дитина з радістю буде грати в такому чудовому будиночку, або буде сидіти за кермом паровоза. Потрапивши всередину такої фігури, дитина як би продовжить дію зі своєю присутністю в улюбленому мультфільмі, що дозволяє їм розвиватися як розумово, так і фізично. Крім того, граючи спільно, діти вчаться бути в колективі. А якщо купити машинку дитячу дерев'яну безпосередньо від виробника, то вигідно буде всім - і діти будуть з радістю грати в ній, і для господарів недорога дерев'яна машинка буде хорошим стимулом мати справу з компанією, яка робить такі якісні, і відносно недорогі товари.