Вуличні тренажери

Порівняння товарів (0)


ТЕ1 Маятник для ніг
ТЕ2 Тренажер для пресу
ТЕ4 Тренажер для ніг
ТЕ6 Твістер сидячи
ТЕ31 Шахматний стіл
ТЕ7 Хос райдер
ТЕ8 Гребний тренажер
ТЕ9 Гіперестензія
ТЕ11 Бруси

ТЕ11 Бруси

13 585 грн

ТЕ12 Велотренажер
ТЕ15 Ходок

ТЕ15 Ходок

15 587 грн

ТЕ16 Орбітрек

ТЕ16 Орбітрек

17 875 грн

ТЕ17 Лижі

ТЕ17 Лижі

18 876 грн

ТЕ23 Важільна тяга
ТЕ32 Важільна тяга
ТЕ23 Маятник-твістер
ТЕ19 Тренажер жим-лежачи
ТЕ27 Подвійний ходок
ТЕ30 Батерфляй
Показано з 1 по 33 з 33 (всього 1 сторінок)

Вуличні тренажери

Згідно з будівельними нормами в кожному дворі багатоповерхового будинку повинен знаходитися дитячий ігровий майданчик. Але ж не тільки дітям потрібно розважатися і грати. Дорослим потрібно потроху тренуватися, займатися фізкультурою, щоб підтримувати себе в нормальній фізичній формі. А підліткам просто необхідно фізично розвиватися, причому найкраще це робити на відкритому повітрі, а не в задушливому тренажерному залі. Саме для цього компанія IgroSport почала випускати вуличні спортивні тренажери, які можна встановлювати практично в кожному дворі, де є хоч десяток квадратних метрів вільної площі.

Види вуличних тренажерів

Що таке вуличні тренажери? Це просто спрощений варіант серйозного тренажерного обладнання, вартість якого може досягати серйозних цифр, і яке встановлюється тільки в пристосованих приміщеннях. А вуличні тренажери компанії IgroSport встановлюються на відкритому повітрі. Асортимент таких тренажерів великий, а для прикладу можна навести деякі види продукції, що випускається:

  • бруси;
  • тренажер «ходок»;
  • тренажер «жим ногами»;
  • маятник для сідниць і стегон;
  • маятник для ніг.

В комплекс вуличних тренажерів входять снаряди для тренування ніг, преса, м'язів грудної клітки, групи м'язів спини і розвитку окремих груп м'язів. Заняття на свіжому повітрі будуть тільки сприяти зміцненню м'язового апарату. Але для отримання хорошого результату не можна зациклюватися тільки на одному або двох снарядах, потрібно постаратися обладнати свого роду спортивний вуличний комплекс тренажерів.

Якісні вуличні тренажери від виробника

При виробництві вуличних тренажерів компанія IgroSport використовує тільки сертифіковані матеріали. Всі елементи конструкції абсолютно безпечні. Якісна ергономіка в повній мірі відповідає призначенню снаряда. Всі конструкції зібрані таким чином, щоб повністю виключити травми при тренуваннях. Добре оброблене і прокрашенние дерево, покриті порошковою спеціальною фарбою металеві деталі, оцинкована сітка здатні витримати температурні перепади і інші атмосферні явища.

 

Де купити вуличні тренажери

Придбати вуличні тренажери від виробника можна в інтернет-магазині компанії. Наші ціни можуть приємно здивувати багатьох покупців. Для оптових покупців існують постійні знижки, а при бажанні покупця співробітники компанії можуть встановити комплекс вуличних тренажерів з виїздом на місце.