Каруселі

Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)

Каруселі для дітей

Як для маленьких, так і для більш старших дітлахів, дитяча карусель є одним з найулюбленіших дворових атракціонів. Без неї ні одна дитяча площадка не матиме закінчений вигляд. Грати для дитини на дитячих каруселях означає міцніти фізично, тренувати власний вестибулярний апарат, вчитися грати в колективі, адже на таких каруселях можна обертатися удвох, утрьох, навіть вчотирьох, в залежності від конструкції. Крім того, конструкція каруселі така, що дитина сама крутить її, тренуючи самі різні групи м'язів, розвиваючи моторику м'язів рук, спину і м'язи ніг. В даний час дитячі каруселі відрізняються надійністю і якістю.

Види вуличних дитячих каруселей

Дитячі каруселі, що випускаються компанією IgrpSport, практично незамінні в будь-якому дитячому ігровому містечку. Переважна більшість дорослих до цих пір із задоволенням згадують своє дитинство, нехитрі каруселі дворів, дитячих таборів, садків. Наші каруселі виконані в класичному стилі, різних видів і розмірів. Можна купити недорого дитячі спортивні каруселі, карусель з платформою, карусель з кермом, карусель тримісну, чотирьох і навіть шестимісну, з платформою і без. Ми випускаємо каруселі для обертання стоячи, а для більш маленьких дітей можемо запропонувати каруселі зі стільчиками.

Матеріалами для виготовлення каруселей служить сертифікований метал, який обробляється відповідним чином, всі зварні шви зачищаються. Металеві деталі грунтуються і покриваються спеціальною фарбою для зовнішніх робіт. Дерев'яні частини шліфуються, грунтуються і фарбуються вологостійкою фарбою. Велике значення має безпеку кріплення каруселі в землі, щоб уникнути нещасних випадків, адже випускаючи ігрові атракціони для дітей, компанія на перше місце ставить безпеку дитини.

Де замовити і купити карусель для дітей

У нашому інтернет магазині дитячих каруселей можна купити недорого як каруселі для дитячих майданчиків, так і дитячі каруселі для власного приватного будинку, ціна яких досить демократична порівняно з ринком подібних товарів України. Компанія IgrpSport гарантує високу якість своїх виробів, а при постановці замовником нестандартних рішень, завжди готова піти йому назустріч. Для постійних покупців існує система знижок. Ми робимо все можливе, щоб по праву зайняти своє місце на ринку дитячих ігрових атракціонів.