Для людей з обмеженими можливостями

Порівняння товарів (0)


ТОФМ4 Бруси для ходіння
ТОФМ5 Рукохід

ТОФМ5 Рукохід

28 600 грн

ТОФМ6 Гірка для ходіння
Показано з 1 по 19 з 19 (всього 1 сторінок)

Майданчики для людей з обмеженими можливостями

Наше суспільство не толерантно. Вчитися йому ще цього не одне десятиліття у багатьох розвинених країн. Наш транспорт в більшості своїй не призначений для людей в інвалідному візку, що вже говорити, навіть дитячу коляску можна перевести далеко не завжди. Не кращі справи і з пандусами. Їх або взагалі немає, або побудовані вони так, що забратися на них практично неможливо. Що вже говорити про таку необхідну річ, як дитячий спортивний майданчик для дітей з обмеженими можливостями. Але ж для успішної соціалізації в майбутньому і такої необхідної реабілітації в сьогоденні це просто необхідно. Спорт і гра допомагають дитині розвиватися, зміцнюють різні групи м'язів, а можливість поспілкуватися або навіть поспостерігати за однолітками допоможе значно зміцнити моральний дух.

Що повинно бути на майданчику для людей з обмеженими можливостями

Майданчик для людей з обмеженими можливостями повинен бути зроблений з урахуванням безлічі деталей. Насамперед при проектуванні такого об'єкта потрібно враховувати відстань між снарядами. Вона повинна бути більше, ніж на звичайному майданчику. Коляска повинна мати доступ в будь-які точки, а в деяких місцях мати можливість для роз'їзду декількох колясок.

Природно, що самі тренажери і ігрові об'єкти повинні бути зроблені з урахуванням потреб тих людей, які будуть ними користуватися. Компанія IgroSport перша в Україні розробила і випустила цілий комплекс елементів для майданчика для людей з обмеженими можливостями. У нашому асортименті ви знайдете:

  • гойдалки;
  • каруселі;
  • качалки;
  • пісочниці;
  • розвиваючі тренувальні комплекси.

Всі вони зроблені так, щоб дитина на візку мала доступ до будь-якого об'єкту. Наприклад пісочниця оснащена спеціальними ніжками, що дозволяє під'їхати до неї впритул і грати, не пересідаючи з коляски.

Матеріали виконання

Наша компанія ніколи не економила на матеріалах. А дана ситуація вимагає ще більш ретельного підбору матеріалів і контролю якості, так як більшість таких діток мають супутні патології і для них дуже важлива гіпоаллергенність і нетоксичність. Кожен наш снаряд виконаний з міцного вітчизняного металу, покритий найбезпечнішими фарбами на водній основі. Крім цього ми використовуємо тільки незбиране дерево, фанеру вищих сортів і інші екологічні і якісні матеріали.

Де купити елементи майданчика для дітей з обмеженими можливостями

Зрозуміло, що такий майданчик не потрібна в кожному дворі і навіть в кожному районі. Найчастіше такі майданчики встановлюються у дворах спеціальних реабілітаційних клінік та інтернатів. Ми співпрацюємо як з комерційними, так і некомерційними організаціями.

Крім наявних товарів на сайті ми можемо запропонувати зробити будь-який елемент за індивідуальним кресленням, орієнтуючись виключно на потреби замовника. Ми пропонуємо спортивно-ігрові майданчики для дітей з обмеженими можливостями «під ключ», а також продаж окремих елементів. Наші ціни вас приємно здивують.

Для замовлення досить додати товар в корзину, заповнити просту форму і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом, а для індивідуального проекту достатньо зателефонувати за допомогою одного з наших номерів.