Травмобезпечні ігрові килимки і мати

Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Безпечне покриття для дитячих майданчиків

Як тільки діти більш-менш нормально стають на ноги, вони постійно перебувають у русі. У власному дворі, в дитячому садку, школі, в спеціалізованій спортивній школі діти вчаться володіти своїм тілом, розвиваються фізично, зміцнюють вестибулярний апарат і отримують перші навички колективної гри. Але на будь-якому снаряді, будь, то дитяча гірка, карусель, гойдалка існує можливість необережного падіння на землю, отримання невеликої, але травми. І нехай це буде проста подряпина, але дорослі просто зобов'язані передбачити заходи щодо усунення самих умов дитячого травматизму. Саме для цього і розроблені спеціальні гумові покриття для дитячих ігрових майданчиків, будь-яких ігрових зон, як в закритому приміщенні, так і на повітрі.

В першу чергу безпеку дітей залежить від людського фактора:

  • від професійного вміння педагогів і тренерів;
  • від рівня вміння дітей користуватися ігровими атракціонами і снарядами;
  • від уміння батьків навчити дітей бути обережними.

Зрозуміло, що всього передбачити неможливо, але потрібно постаратися створити такі умови, щоб діти були у відносній безпеці, перебуваючи в ігрових зонах і дитячих ігрових майданчиках, де б вони не знаходилися:

  • на дворових майданчиках;
  • дитячих парках;
  • шкільних спортивних залах і відкритих майданчиках.

Види покриттів для дитячих майданчиків

М'які спортивні покриття для дитячих майданчиків та ігрових зон, вироблені компанією IgrpSport, призначені для створення комфорту і безпеки. Подібні покриття міцні, виготовлені з гумової каучукової крихти, можуть досить довго експлуатуватися, і майже не схильні до механічних пошкоджень. Виходячи з конкретного призначення, модульні травмобезпечні килимки і мати можуть мати товщину від 20 до 40 мм, при стандартному форматі 500х500 мм. Компанія випускає найрізноманітнішу кольорову гаму і фактуру. Це можуть бути модулі для відкритих і закритих майданчиків, які укладаються на спеціально підготовлений майданчик. Спеціальні покриття для дитячих майданчиків можуть кріпитися на шпунти або укладаються в шаховому порядку, створюючи хорошу колірну гамму, на якій дітям буде приємно грати.

Всі види плитки мають гарні дренажні якості, не бояться перепадів температур, не дають ковзання в мокрому вигляді.

Ігрові килимки, мати, травмобезпечні ігрові килимки відрізняються високою якістю виробництва, для їх виробництва використовуються екологічно чисті матеріали.

Для ігрових комплексів, тенісних кортів, міні футбольних полів компанія випускає штучну траву у вигляді трав'яних рулонів, які дуже легко розкачати на підготовлений грунт. IgroSport виробляє три види штучної трави - засипну, напівзасипну і незасипну. Висота ворсу також змінюється - від 10 до 70 мм.Вид штучної трави і її висота залежить від виду спорту.

Де купити травмобезпечне покриття для майданчиків

Компанія IgroSport є виробником покриттів, тому купити недорого можна або в магазині компанії, або через наш інтернет-магазин. Ціна покриття залежить від площі і матеріалу плитки. При необхідності компанія може провести монтаж покриття. При отриманні нестандартного замовлення наші менеджери зроблять все можливе, щоб задовольнити всі бажання замовника.