Обладнання для командних ігор

Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Обладнання для командних ігор

Практично на будь-якому спортивному майданчику можна побачити обладнання для командних ігор. Як тільки діти підростають, їм хочеться, наслідуючи дорослим, грати в усі спортивні ігри. Але дорослі займаються на спортивному обладнанні відповідного розміру, а ось для дітей не завжди можна знайти спортивні снаряди і атрибути гри, які підходять їм за розмірами. Саме тому компанія IgroSport випускає велику кількість спортивного обладнання, призначеного для дітей, причому ціна, як повного комплекту, так і його окремих частин в нашому магазині досить демократична.

Види спортивного обладнання для командних ігор

Устаткування для командних ігор включає хокейні ворота декількох типорозмірів, які можна встановлюються як на спеціальних хокейних коробках, так і на звичайних спортивних майданчиках і можуть служити і для хокею, і для гри в міні-футбол, хоча для дітей таке поняття дещо розмито , а для більш дорослихпропонуються футбольні ворота. Для любителів баскетболу виготовляються баскетбольні стійки декількох варіантів. Це можуть бути:

  • проста баскетбольна стійка;
  • баскетбольна стійка подвійна;
  • баскетбольна стійка з виносом;
  • баскетбольний щит з кільцем, який можна кріпити як на спеціальних стійках, так і на стінах різних споруд.

Одним з найбільш затребуваних ігрових елементів є стіл для гри в настільний теніс. Його можна встановлювати практично в кожному дворі, на кожному не тільки спортивному, а й ігровому майданчику. Такі столи користуються великою популярністю в приватних будинках, так як його можна встановлювати практично в кожному дворі, навіть в саду, під будь-яким фруктовим деревом, був б тільки рівний майданчик. Крім того, в асортименті підприємства є шведські стінки, канати, драбини та інші види спортивних снарядів. Купити обладнання для командних ігор від виробника можна недорого в нашому інтернет-магазині.

Якісне і доступне обладнання для командних ігор

Компанія IgroSport виробляє ігрове спортивне обладнання виключно з високоякісних матеріалів. Дерево для шведських стінок, сходів, баскетбольних щитів купується тільки з сертифікатом якості. Метал також сертифікований. При виготовленні вживаються всі заходи для того, щоб вироби були максимально безпечні для тих, хто буде на них займатися. Всі зварні шви зачищаються і фарбуються спеціальної атмосферостійкою фарбою. Дерево спочатку просочується протигрибковими складами, а потім фарбується не менше, ніж в три шари.