Гімнастичні комплекси

Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 17 з 17 (всього 1 сторінок)

Гімнастичні комплекси для дітей та дорослих

За останній час помітно змінилися умови розвитку дітей поза системного шкільного дозвілля. На зміну допотопним ігровим майданчикам, на яких можна було навіть травмувати дитину, прийшли більш нові конструкції, але це все робиться для дітей дошкільного віку. А от для більш старших дітей все більшою популярністю починають користуватися спортивно-ігрові майданчики, на яких основне місце займають гімнастичні комплекси, розроблені спеціально для підлітків.

Що таке сучасний гімнастичний комплекс

Потрібно розуміти, що маленькі діти не є зменшеною копією дорослої людини. Вони відрізняються будовою і особливостями внутрішніх органів, кісткової і м'язової системи. Крім того, в дітях буквально закладене бажання руху, як одного з факторів зростаючого організму. Тому сучасні гімнастичні комплекси якраз саме те, що необхідно для початкових тренувань і занять спортом, які допомагають розвинути гнучкість, зміцнити м'язи, розвинути витривалість. Заняття на таких спортивно-гімнастичних комплексах крім фізичного розвитку допомагають розвивати волю, дають загартування характеру. Подібні комплекси розроблені з урахуванням поступового ускладнення вправ, так що почати займатися на таких гімнастичних комплексах можна з досить раннього віку. А для самих маленьких тут передбачені ігрові майданчики з елементамигімнастичного обладнання , що дає можливість поступово переходити від гри до елементарних вправ.

Де замовити гімнастичний комплекс

Сертифіковані комплекси від виробника є добре продуманими і практично безпечними конструкціями, які можна встановлювати в будь-якому дворі або на спортивному майданчику школи. У залежності від призначення ціна може змінюватися від складності комплексу та його комплектації.

Компанія IgroSport випускає гімнастичні комплекси як універсальні, так і орієнтовані на різні вікові групи і для дітей з різним рівнем розвитку. Ціна таких комплексів буде різною, але, в будь-якому випадку, навіть самі невеликі по комплектації і складності можна буде використовувати для безпечного розвитку дітей.

Разом з гімнастичними комплексами, ІгроСпорт виробляє травмобезпечне покриття , яке можна укладати під гімнастичними снарядами, знижуючи, тим самим, можливість отримання травми.

Купити гімнастичні комплекси можна безпосередньо у виробника. Менеджери фірми завжди готові до співпраці і можуть відповісти на всі питання, але якщо є бажання купити комплекс за індивідуальним замовленням, то співробітники допоможуть розробити дизайн і погодити його з замовником.