Ігрові комплекси

За останнє десятиліття організація вуличного дозвілля дитини змінилася досить істотно. На щастя, відходить у минуле століття вік скрипучих качель і моторошних іржавих залізних гірок. Сьогодні практично в кожному дворі, а також у численних міських парках і скверах є сучасні дитячі ігрові комплекси.

Види спортивно-ігрових майданчиків

Сучасні вуличні ігрові майданчики - це повністю безпечні і добре продумані конструкції, які чудово вписуються в будь-який інтер'єр і ландшафт. Вибір спортивно-ігрових майданчиків на сьогоднішній день досить великий. Можна обладнати майданчик елементами як для різних вікових груп і зробити її універсальною, або підібрати комплекс під більш вузькі вимоги. В універсальному варіанті раціональніше всього зонувати об'єкти за віковими інтересами. Приміром, пісочниці каруселі ,машинки будиночки , гойдалки групуються в одній стороні майданчика, а гірки, вежі, сходи, канатні дороги, деякі спортивні елементи - в іншій. Також досить раціонально поєднувати ігрові та спортивні елементи, щоб дитина мала можливість в ігровій формі проводити час з користю і покращувати свою фізичну форму.

Кращі спортивно-ігрові комплекси для дітей

Головною якістю, яким повинні володіти кращі сучасні дитячі комплекси, це, звичайно ж, безпека. Кожен елемент повинен бути повністю безпечним для дитини будь-якого віку. Ніяких гострих кутів, відсутніх огороджень, небезпечних отворів і щілин. Дитина вже з 2-х річного віку може спокійно грати сам, а мами в цей час можуть спокійно відпочити на лавках і лавочках, які найчастіше є єдиним конструктивним рішенням разом з комплексом. Про можливі поданих під час активних ігор теж переживати не варто. Покриття всій площі комплексу робиться зі спеціального м'якого матеріалу, що виключає можливість травм навіть при випадкових падіннях.

Не менш важливий і матеріал, з якого роблять сертифіковані спортивно-ігрові комплекси. Дерево є екологічно чистим і безпечним матеріалом, який при правильній обробці прослужить дуже довго. У порівнянні з металевими конструкціями, дерев'яні володіють меншою вагою, що більш зручно при монтажі. Коли ж необхідно посилення якихось елементів, раціонально суміщення дерева і металу.

Де купити дитячі ігрові комплекси

Компанія IgroSport є виробником спортивно-ігрових комплексів. Ми допоможемо вам повністю обладнати вашу дитячий майданчик. Ми працюємо з усіма містами України, у нас ви зможете купити дитячі ігрові майданчики самого різного дизайну за різними цінами. Якщо вам потрібно недороге, але якісне обладнання, то ви знайдете його саме у нас.