Умови співпраці

Умови роботи : Монтаж ігровогоустаткування по Україні 25 % від вартості , по Київській обл. і м. Київ 15 % . Шеф-монтаж 2700 грн. в день – наш фахівець керує процесом збірки дитячого і спортивного устаткування . Передоплата за устаткування 70% від вартості,30% після установки або постачання . Бюджетні організації оплатують обладнання згіднозаконодавству.

Тут ви можете замовити дитячі майданчики.

 

Ігрові комплекси для дітей стали невід'ємною частиною сучасних парків, що розраховані на тривалий сімейний відпочинок. Їх роблять з екологічно чистого матеріалу, спеціально щоб не шкодити дітям, яких усі пробують на смак. Усі дитячі комплекси для гри мають максимальний рівень безпеки - немає кутів, оброблені грубі поверхні, шви відсутні, матеріали не дозволять отримати травми або занози.

Замовити ігрові майданчики у компанії "ІгроСпорт" це означає дати Вашим дітям можливість добре проводити час, знайомиться один з одним, розвиватися, спілкуватися.

Ігрові майданчики мають цілую багато спортивних споруд і атракціонів, що розраховані на чимале число малюків. Усього одного комплексу вистачає що б зайняти парі десятків дітей забавним проведенням часу. У ігрові майданчики входить таке устаткування: альтанки для відпочинку, гірки, руків'я і сходи, гойдалки і балансири, сітки, тунелі і вежі. Всього одна конструкція може охопити усе різноманіття атракціонів, займаю малу частину території в порівнянні з розподіленими елементами окремо. Замовити ігрові майданчики і подарувати дітям радість.

 

Замовити ігрові майданчики в "ІгроСпорт". Ми знаємо в цьому толк!