Гірки

Порівняння товарів (0)


ДЕ100 "Смайл"

ДЕ100 "Смайл"

14 300 грн

ДЕ101 "Каприз"

ДЕ101 "Каприз"

17 875 грн

ДЕ104 "Пластикова"
ДЕ108 Гірка  комплексна
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Дитячі гірки

Немає жодного двору, на якому б не був розміщений дитячий ігровий майданчик. Для дітей від двох років і старше немає нічого цікавіше, ніж дитячий комплекс з гіркою. Адже для повноцінного розвитку дитині необхідно рухатись, а так як дитяча гірка є одним з кращих ігрових снарядів, розвиваючи силу, стійкість, вестибулярний апарат і наполегливість. Адже залізти на гору саме по ковзній поверхні потрібно зуміти, повторивши спроби по кілька разів, а це одне з найулюбленіших захоплень маленьких дітей.

Найголовніше для виробника дитячих ігрових комплексів, це безпека дітей, що грають на майданчику. Тому компанія IgroSport робить все, щоб вироблені дитячі ігрові атракціони, і в тому числі дитячі гірки були від усіляких негараздів і відповідали дорослим вимогам стандартів безпеки.

Види дитячих гірок

Практично всі гірки для дітей зроблені максимально зручними для дітей. Залежно від віку дитини компанія випускає гірки «Малютка» для самих маленьких, гірки «Каприз», дещо більші за розміром і з додатковою майданчиком. Є гірки, виконані з пластмаси, металу.

Сходи роблять переважно з металевого прута, якісно зачищеного на зварних стиках, щоб не було жодної задирки, про яку можна травмувати руку. Всі гірки виконані таким чином, щоб приземлення було якомога безпечнішим.

Крім стандартних рішень, випускаються пластикові та металеві гірки для більш старших дітей, на яких кут спуску кілька крутіше, а довжина більше, ніж для малюків. Це можуть бути варіанти «» Великий спуск »,« Велика універсальна », оригінальна гірка« Спіраль ». Випускаються також спеціальні спуски з пластика, одинарні та подвійні.

Матеріали сучасних дитячих гірок

Рідко можна зустріти гірку, виконану з дерева. Тільки в деяких випадках бувають дерев'яні сходи. Зараз будь-яка дитяча гірка для катання випускається з високоякісної пластмаси, щоб поєднати воєдино вимоги екологічної та травматичної безпеки. Причому компанія використовує для виробництва пластик, який застосовується в харчовій промисловості. Для металевих гірок використовується якісна листова і катаная сталь, добре оброблена і фарбує не менше трьох разів спеціальною вологостійкою порошковою фарбою. Тому дитячі спортивні гірки, що випускаються компанією, відповідають всім критеріям, а саме:

  • вони надійні і безпечні, так як передбачені всі заходи до запобігання мимовільних падінь;
  • екологічні, так як і пластик і пофарбований метал не містять шкідливих речовин;
  • міцні і надійні, не бояться несподіваних нестандартних навантажень, стійкі до атмосферних явищ.

Де купити дитячу ігрову гірку недорого

Компанія IgroSport випускає широкий асортимент недорогих дитячих гірок. На сторінках нашого інтернет-магазину можна вибрати саме, що необхідно. Для постійних клієнтів існує система знижок. Ми проводимо розпродаж дитячих гірок в міру необхідності, а при отриманні нестандартних замовлень намагаємося якомога краще врахувати всі побажання наших клієнтів.