Статьи

Як компанія IgroSport реалізує програму «Здорова Україна»
В рамках реалізації президентської програми «Здорова Україна» по всій території нашої країни масово зводять спортивні об'єкти. Компанія IgroSport  не може залишитись осторонь ,адже наша організація є виробником спортивних та дитячих майданчиків протягом 10 років.Місією компанії є зробити все можливо для того ,щоб наше обладнання було доступне для всіх людей та забезпечувало фізичний розвиток всіх верст населення. Люди повинні отримати доступ до інфраструктури, яка дозволяє вести здоровий спосіб життя. Зовсім недавно був встановлений воркаут-комплекс в селищі Сергіївка. Біля конст..
Вуличні тренажери для найменших
                        Дитячі вуличні тренажери за ціною виробника        Компанія IgroSport проектує, збирає і продає спортивні тренажери, які практично не мають аналогів. При виготовленні моделей ми використовуємо максимально безпечні матеріали. Зносостійкі металоконструкції покриваємо екологічно чистими і кольоровими барвниками. Готову до монтажу продукцію відправляємо у всі куточки України. Вже десятки садків та загальноосвітніх закладів скористалися нашими послугами.            &..
Турнік для дому
Для будь-якого спортсмена турнік є обов'язковим снарядом, на якому добре опрацьовуються м'язи грудей, рук, плечового пояса, спини, преса. У будь-якому фітнес-центрі можна побачити тренажер-турнік для підтягування, який можна придбати в компаніях, що займаються виробництвом спортивного інвентарю, такими як Спортмастер або Ігроспорт. За конструкцією турніки для установки в квартирі поділяються на кілька категорій: призначений для установки в дверний отвір; призначений для монтажу на стіну; підлоговий турнік; стельовий турнік. У маленькій квартирі складно знайти вільний кут, тому тут найкра..
Вимоги до безпеки дитячих ігрових майданчиків
Попереду літо, коли школярів відпускають на канікули, а більшість дитячих садків закриваються до кінця серпня. Саме в цей період діти, опинившись поза регламентного поведінки, більшу частину часу проводять у дворах, на дитячих ігрових майданчиках. Але біда в тому, що технічний регламент «про безпеку комплексу дитячих майданчиків» прийнятий в дуже усіченому вигляді. Він входить складовою частиною в СНІП «Дитячі майданчики. Благоустрій прибудинкових територій. ДБН Б.2.2-5: 2011 », в якому дитячим майданчикам присвячений всього один пункт 8 розділу 6 -« вимоги до дитячих майданчиках у дворах ».Ін..
Спортивний майданчик в лісі
Займатися фізкультурою і аматорським спортом найкраще на вулиці, а ще краще в лісі або лісопарку, бажано далеко від автомобільних трас і міського шуму. Раніше можна було займатися безкоштовно на шкільних або вузівських стадіонах, але тепер вони практично все огороджено парканами і всередину пускають тільки своїх. Гойдалки, тренажерні зали, теж користуються попитом, а й плата за заняття не всім по кишені. Та й атмосфера в таких залах не відповідає відкритого повітрю - піт, інші запахи надають не найсприятливіший вплив на організм. Тому заняття на природі збирають все більше людей. Ідеї, як об..
З чого почати заняття по Workout
Видовищні вправи на турніках і брусах давно завоювали широку популярність серед послідовників здорового способу життя. При цьому, ефектні виступи є тільки верхівкою айсберга, а основою цього виду спорту є тривалі тренування для розвитку спеціальної сили. Новачкові завжди складно розібратися в особливостях тренувального процесу, тим більше, що помилки на початку занять істотно сповільнять прогрес.Нижче розглянемо основні вправи для початківців займатися цим видом спорту.Базові вправи для Street WorkoutВідразу необхідно уточнити, що в даній статті будуть розглянуті тільки силові вправи. Процес н..
Історія воркаут  в Україні
Напевно всі знають, що таке воркаут. Суміш гімнастики, акробатики і силових вправ завоювала серця мільйонів спортсменів з усього світу. Зараз в Україні існує досить сильна команда з цього виду спорту, не раз перемагала в міжнародних змаганнях. За порівняно невеликий період спортсменам вдалося пройти шлях від простих ентузіастів до атлетів світової величини.Саме про історію Workout в Україні і піде мова в цій статті. Початок StreetWorkout в Україні Як і у випадку з будь-яким іншим видом спорту, моментом його виникнення вважається систематизація розрізнених вправ і формування певного зводу п..
          Як тільки дитина встає на ноги, а це зазвичай відбувається у віці 10-11 місяців, у неї починається невгамовна жага руху. І   добре, якщо батьки зможуть спрямувати цю енергію в потрібне русло. Влітку практично біля кожного будинку є ігровий   майданчик для дітей дошкільного віку. На такому майданчику існують зони для дітей самого різного віку. Для самих   маленьких найкращим місцем на ігровому майданчику є , в якій діти отримують перші навички колективізму, адже в   пісочниці   рідко зустрінеш лише одну дитину...
Майданчик для воркаута
Майданчик для воркаута Раніше людей, які займалися підтримкою своєї фізичної форми для себе, називалися просто фізкультурниками. Вони могли займатися у дворі, в парках або в квартирі. Але час бере своє і на зміну звичайному заняттю фізкультурою прийшов workout, новий вид спорту, яким можна займатися буквально на п'ятачку вільної землі у дворі великого будинку, на заміській ділянці. Суттю цього молодого виду спорту є тренінг на витривалість і вибухову силу. У різних країнах існують деякі відмінності в системі вправ, але основою є заняття на свіжому повітрі, на відміну від задушливих спо..
Спортивні майданчики для інвалідів Комплексне обслуговування, широкий вибір, відмінна якість і конкурентні ціни -це те, що ми гарантуємо!Здорова людина не завжди цінує своє здоров'я, свій спосіб життя. Перебуваючипостійно в русі, люди часом не займаються фізкультурою або спортом, вважаючи,що руху за день цілком вистачає організму для нормального функціонування. Алеяк тільки відбувається збій і людина втрачає можливість рухатися, відразувиникає маса проблем. Не варто говорити тут про основні захворюваннях, алерізке обмеження рухливості приносить проблеми зовсім іншого роду. Це іобмеження рухли..
Установка благодійних дитячих майданчиків в Бовшеві в Прикарпатті Навіть у найважчі часи не можна забувати про дітей. Наше призначення як дорослих, в першу чергу, і полягає в тому, щоб за будь-яких умовах максимально мобілізувати свої можливості і дати діткам то, чого вони потребують найбільше - безтурботне і щасливе дитинство. Дитина росте і розвивається, пізнає світ через гру. Саме в такій формі будь-яке заняття доступнішим за все. І величезна подяка тим, хто в наш непростий час не забуває ці прості істини і в міру можливостей намагається подарувати малюкам радість.Так, одна з найбільши..
Встановлення спортивно-ігрових комплексів на заправках OKKO
Спортивно-ігрові майданчики на АЗС OKKO       Бренд OKKO відомий українським водіям з далекого 1999 року. Організація має розгалужену мережу заправних станцій по всій території країни. Компанія реалізує паливо для дизельних і карбюраторних двигунів, відповідне суворим європейським стандартам. Кожна партія паливно-мастильних матеріалів проходить перевірку. Корпоративний контроль якості палива дозволяє заправляти машину, не побоюючись порушення роботи ДВС.   Компанія ОККО обслуговує індивідуальних і корпоративних клієнтів. Все заправні станції обладнані за останнім ..
Спортивні та ігрові майданчики в південно-західній частині Київської областіЗахідна і Південна частина Київської області має набагато менше міст, ніж інші її частини. По суті, Сквира, Фастів, Тетіїв, Тараща, Богуслав є найбільш великими її населеними пунктами. Все інше - або зовсім невеликі селища міського типу, або села різної площі та рівня розвитку.Ні для кого не секрет, наскільки сумно йдуть справи з розвитком інфраструктури в селах, особливо у віддалених. Багато з них не оснащені навіть найнеобхіднішим - більш-менш стерпними дорогами, магазинами, аптеками та фельдшерськими пунктами, не ка..
Дитячі ігрові та спортивні майданчики у східній частині Київської областіНезважаючи на те, що схід Київської області не може похвалитися такою розвиненою інфраструктурою як Київський регіон, ця місцевість має чимало привабливих і затишно облаштованих містечок - Переяслав-Хмельницький, Яготин, Березань, Згурівка. Це мальовничий край з дивовижною природою, відомими культурно-історичними цінностями і стабільно працюючими підприємствами.Дуже великою проблемою є облагороджування дворів і місць масового відвідування людей, парків, скверів, пляжів. Ідеальним було б встановити в кожному дворі нові ігр..
Боярка, Вишневе, Вышгород, Васильків, Ірпінь, Буча, Бориспіль,Бровари -дитячі та спортивні майданчики
Розвиток спортивно-ігровий інфраструктури в Київському регіоніБезпосередня близькість столиці диктує свої правила розвитку і містечкам, які знаходяться поруч. Кільце радіусом близько ста кілометрів від Києва включає в себе багато невеликих і добре розвинених містечок - Боярка, Вишневе, Вишгород, Васильків, Ірпінь, Буча, Бориспіль, Бровари.Практично скрізь будуються нові житлові комплекси. Сучасне житло - це не тільки затишні квартири, це огороджені території з паркінгами, газонами і, звичайно ж, спортивно-ігровими майданчиками . Жителі таких будинків отримують можливість повноцінно п..
Игровые площадки в Полтавской областиЭтот край раскинулся в лесостепной зоне, известной своими черноземами. Города окружены полями, которые дают хороший урожай пшеницы и других злаков. В средине лета окраины городков просто горят золотом колосьев.Многие места имеют также и важную культурную ценность. Территория района богата памятниками археологии (их насчитывается не менее 4-х сотен), среди которых важные памятники времен неолита, раннеславянской и черняховской культур периода Киевской Руси.Современная Полтавщина – это работающие предприятия, заводы, развитая агропромышленность и известная по..
Дитячі майданчики на Прикарпатті.Лідером по установці дитячих спортивно- ігрових комплексів є Західна Україна .Місто Бурштин в Івано -Франківській області - порівняно невеликий, але активно розвивається місто . Соціальні проекти розроблені і направлені на поліпшення якості життя людей. Благоустроюються території дитячих садів , шкіл і простих дворів міста - дитяча мрія мрія в наших руках.Місто Івано -Франківськ - один з туристичних центрів і візитна картка західного регіону країни. Місто небайдужий до своїх дітей. Розроблено багато нових програм. Тут , дуже часто зустрічаються спортивно –ігров..
Закордонні атракціони
Америка та Европа-дитячі ігрові майданчики         Виховання дітей дуже багато значить не дивлячись в якій країні це відбувається. І на сприйняття дитиною навколишнього світу впливають багато факторів. І дитячі майданчики є одним з таких факторів. Саме тут багато вчаться як спілкуванню з однолітками , так і красі навколишнього світу. Проте в різних країнах по різному ставляться до облаштування ігрових громадських місць для дітей.      Так у Європі все виготовлено з м'яких або дерев'яних матеріалів . Тут враховують рухливість і активність дітей будь-якого..
Роль гри та спілкування на дитячому майданчику в розвитку дитини .
       Кожна дитина любить гуляти на вулиці , перебувати на свіжому повітрі , бігати на просторі і гратися з іншими дітьми. Будь-яка людина сама проживала цей чудовий період дитинства і напевно пам'ятає , як весело спускатися з гірки , підтягувався на штанзі , перелазив через лабіринти , збиралися компаніями в дитячих будиночках , будував в пісочні фігурки і катався на гойдалках. Всі ці ігрові споруди, що знаходяться на певній території , і називаються дитячим майданчиком.         Кожна дитина проводить на ній велику частину свого дит..
Дитячі пісочниці -психологія поведінки дитини !
Дитячі пісочниці -психологія поведінки дитини !Практично кожен батько стикається з такою ситуацією : вся сім'я проробляє урочистий ритуал по збору на прогулянку ( похід на дитячий майданчик або будиночок дитячий ) , діти біжать підстрибом , мама , тато радіють гарному настрою малюка , але підсумок не радує. Все закінчується не надто приємною ситуацією :- Лопатку забирає чужа дитина , виліплену паску топче ногою. Або ваше дитя просить пограти чужою іграшкою , але замість неї отримує своєї лопаткою в лоб - в кращому випадку, і піском в обличчя - в ​​гіршому ;- Власна дитина д..
ІгроСпорт- виробник дитячих спортивних майданчиків !
Ігрові майданчики від ІгроСпорт !       Для повноцінного розвитку наших дітей , найбільш затребуваними є дитячі спортивні майданчики , які повинні відповідати  за безпеку дітей та їх розвиток як у фізичному , так і в інтелектуальному плані. Виробники дитячих майданчиків повинні враховувати вікові категорії дітей, що грають там , або займаються спортом. Весь ряд продукції відповідає високому попиту споживача і має сертифікати найвищої якості. Дитячі ігрові комплекси , виготовлені з різних матеріалів (дерево , метал) і пофарбовані яскравими полімерними фарбами , залучают..
Дитячі майданчики ,гірки,гойдалки ,комплекси в Білій Церкві !          Місто Біла Церква засновано в 1032 році князем Ярославом Мудрим , розташовано в Київській області і має     населення   трохи більше 200 -т тисяч осіб. Місто має розвинену мережу державних загальноосвітніх установ , що формує    певні потреби у народонаселення , має дітей дошкільного віку .          В умовах багатоквартирних будинків повинні бути передбачені дитячі майданчики , так як зростаючий організм   вимагає активності . З ц..
Спортивні майданчики в регіонахСпортивні заняття вже досить давно вийшли за рамки спортивної майстерності, пов'язаного з медалями та кубками. Спорт став невід'ємною частиною життя суспільства, синонімом слова «здоров'я». Займаючись спортом, можна домогтися прекрасного самопочуття, високої працездатності та привабливої ​​зовнішності. Питання здорового способу життя став пріоритетом для роботи більшості міських адміністрацій. У містах і селищах будуються нові і ремонтуються старі спортивні споруди, створюються комфортні умови для занять спортом.Найбільше місто в східній Україні - Харків - свого ..
Безопасные площадки -здоровые дети !Детская площадка - представляет собой место, которое оборудованная игровыми конструкциями для детей для проведения досуга. Она устанавливается в населенных пунктах вдали от дорог. Самым лучшим вариантом ее местонахождения являются парки.Главной целью строительства детской площадки является физическое и умственное развитие детей, а также их социальная адаптация. Игровые комплексы могут быть сделаны как для детей определенного возраста, так и для всех возрастов.Основными элементами, которыми оборудуют заводские детские площадки, являются домики, песочницы..
Дитячі майданчики в містах УкраїниДіти повинні проводити багато часу на вулиці, але в містах місце для дитячих ігор часто не обладнане. Можна проводити час у місцях відпочинку в парках, але, як правило, діти не відчувають великого задоволення від таких прогулянок - їм потрібно більше спілкуватися з однолітками. Останнім часом у міських дворах почали з'являтися дитячі майданчики, побудовані на гроші мешканців будинку. Так, наприклад, з'явилися численні дитячі майданчики Чернігів. Вже цілий ряд міських дворів мають сучасні та цікаві для дітей майданчики для ігор. Чернігів - відносно не..
Дитячі майданчики УкраїнаДитячі майданчики в Україні - це болюча тема країни. Вся справа в тому, що не багато прагнуть побудувати нові майданчики, а старі вже потребують капітального ремонту. Але щоб уточнити обстановку майданчиків для відпочинку дітей, варто пройтися по різних областях країни.Дитячі майданчики Рівне не блищать своєю різноманітністю. Так вже вийшло, що уряд міста та області не занадто сильно стурбоване цим питанням, а більше займатися дитячим розвагою нікому. Взагалі в цілому, місто не занадто сильно піклуватися про дітей і це сумно, але можливо, незабаром, ситуація ..
Чудова ідея організувати українським дітям комфортні та безпечні умови для прогулянок та ігор, була підтримана і реалізовується по всій території України. Звичайно, кожне місто має до цього свій власний оригінальний підхід.Дитячі майданчики МиколаївУ місті приділяється велика увага підростаючому поколінню. У бібліотеках міста проводяться тематичні зустрічі, де різновікові діти діляться думками про те, яким вони бачать ідеального миколаївця. Майже всі сходяться на думці, що перспективний член цивілізованого суспільства зобов'язаний дбати про довкілля і майбутнє покоління. Може бути, тому, співр..
Дитячі гірки, спортивні майданчики!Майже у кожного з нас є приємні спогади з дитинства, і майже всі вони пов'язані з першим двором, де кожен з нас гуляв з сусідськими хлопцями. Важливу роль у розвитку дитини відіграє те місце, де він проводить більшу частину часу, це двір навколо будинку. Щоб дитині було що згадати, потрібно забезпечити йому якісне місце для ігор і спілкування з однолітками. Дитячі гірки мають бути в кожному дворі, тоді батькам буде простіше проводити час з маленькими дітьми, а спортивні майданчики дозволять більш старшим хлопцям вчитися азам спорту.Ігрові комплекси, дитячі ка..
Ігроспорт -столичний виробник дитячих майданчиків .
Дитячі майданчики Київ!Київ є столицею нашої країни, одним з найбільшим містом України. Місто славиться навчальними закладами, пам'ятками і величезною кількістю парків і скверів. Турбота Києва про своїх молодших жителів виявляється і в організації заходів і гуртків для дітей, і у вираженому інтересі до їх фізичного розвитку та здоров'я, а також захоплюючому проведення часу, тому встановлює кращі дитячі майданчики, які візьмуть на себе ігровий процес і безпеку. Дитячі майданчики місто встановлює не тільки у дворах житлових будинків, але і в громадських місцях, таких як готелі, садки, будинках в..
У сучасному суспільстві величезне значення надається фізичному розвитку і здоров'ю дітей та підлітків. Нові дитячі майданчики в Україну зараз встановлюються у великих кількостях, і не йдуть ні в яке порівняння з примітивними дворовими майданчиками ще десятирічної давності.Дитячі майданчики Дніпро!Дніпропетровськ - один з найбільших промислових, економічних і металургійних центрів України, тому в місті ведеться велика робота з озеленення територій та збереженню сприятливого навколишнього середовища. Сучасні дитячі майданчики Дніпропетровськ змінили практично до невпізнання. У багатьох..
Купити дитячі майданчики саме у виробника на сьогоднішній день дуже просто . Варто зайти в інтернет і ввести товар в пошукову систему. Але як визначити чи якісний товар! Звичайно головне це попередньо поговорити з фахівцем компанії на тему з яких матеріалів виготовлено товар. Візьмемо наприклад дитячі будиночки. Ігрові будиночки повинні бути виготовлені з матеріалів на які є висновок санепідемстанції при чому на кожен матеріал, а не в цілому на будиночок. Фанера повинна не тільки фарбуватися а й оброблятися антисептиком, грунтуватися . Дивлячись на ігровий комплекс&nbs..
Дитячі майданчики Львів
Знаходяться люди у яких болить серце за стан дитячих садочків, шкіл, інтернатів і просто будинків. Ці ,не побоюся цього слова ,шляхетні люди на свій страх і ризик беруть зобов'язання перед нашими маленькими друзями і дарують їм радість. Ігровий майданчик в садку повинен складатися як мінімум з ігрового комплексу, гойдалки, пісочниці, балансира і садової лавки. А ось майданчик у дворі повинен бути більш антивандальним тому що діти на таких майданчиках різного віку і встежити за ними дуже важко. Подаруємо нашим дітям щастя !  ..
Ремонт,технічний огляд дитячих майданчиків в Україні ,ДСТУ .Документ регламентірующий правила встановлення дитячих майданчиків в Україні «Дитячі майданчики. Благоустрій прибудинкових територій. ДБН Б.2.2-5: 2011. Благоустрій територій »При проектуванні дитячих комплексів необхідно враховувати передбачуваний вік дітей, для яких проводиться устаткування. Дитина повинна захопитися і не відчувати під час гри дискомфорту. Це потрібно прийняти в розрахунок при виборі розмірів і ступеня складності ігрового центру. Стійкість комплексу випробовується шляхом фізичного тестування, розрахунку, або комбіну..
Показано з 1 по 33 з 33 (всього 1 сторінок)