Продукція

Продукція

До вашої уваги пропонуєтьсяперелік продукції яку надає компанія ІгроСпорт.

Спортивне обладнання

Дитяче обладнанняПокриття для ігрових майданчиків

Компанія пропонує широкий вибір дитячого обладнання для всіх вікових груп. Дитячий майданчик, на якій встановлюються обладнання для гри має відповідати наступним вимогам:

На дитячому майданчику встановлюється зона безпеки навколо кожної позиції дитячого устаткування (складає від 1,5 до 3,5 м по периметру конструкції).

  1. У зоні безпеки на дитячому майданчику не повинно знаходитися небезпечних предметів і елементів сторонніх конструкцій.
  2. Матеріали з поганою пом'якшувальною властивістю (асфальт, бетон, тротуарна плитка) можуть використовуватися для покриття дитячого майданчика тільки поза зоною безпеки.
  3. Поверхня дитячого майданчика в зоні безпеки повинна бути покрита ударопоглинаючими матеріалами:
    • насипними (пісок, гравій (дрібної фракції), дерен, тирса, кора дерев). Товщина такого покриття не менше 300 мм. Якщо матеріал сипучий, то товщину шару слід збільшити до 500мм для компенсації витіснення матеріалу при експлуатації виробу.
    • гумовим покриттям, коли неможливо забезпечити 300 мм насипного покриття. Товщина гумового покриття - не менше 40 мм.

При виготовленні дитячого та спортивного обладнання використовуються лише матеріали високої якості. Всі матеріали з який виготовляється наша продукція мають висновок державної санітарно-гігієнічний експертизи та сертифікат якості.

Гарантія на обладнання на відміну від інших компаній 14 місяців.

 

Додатковий сервіс

Завдяки обслуговуванню збільшується термін служби конструкцій, перевіряється міцність і зменшується ймовірність поломки елементів конструкцій. Обслуговування передбачає контроль кріпильних конструкцій, при необхідності перевірка кріплень, заміну частин і деталей, обробку і ремонт основи. При купівлі послуг з обслуговування укладаємо договір, в якому точно обговорюються умови проведення обслуговування.

Завжди будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.

Статьи: