Пісочниці

Порівняння товарів (0)


ДЕ600 Маленька
ДЕ601 Середня

ДЕ601 Середня

6 435 грн

ДЕ602 "Велика"

ДЕ602 "Велика"

7 150 грн

ДЕ603 Деревяна з кришкою
ДЕ605 "Квітка"

ДЕ605 "Квітка"

16 445 грн

ДЕ606 "Божа корівка"
ДЕ607 "Сонечко"

ДЕ607 "Сонечко"

16 445 грн

ДЕ608 "Піщаний будиночок"
ДЕ610 Пісочниця "Іграшка"
ДЕ612 Машинка-пісочниця
ДЕ613 Грибочок

ДЕ613 Грибочок

17 160 грн

Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)

Пісочниці для дітей

Як тільки дитина починає активно рухатися, а це починається приблизно з 10 місяців, плюс-мінус, їй потрібен простір для гри. Домашні манежі вже тісні, голі підлоги в квартирах надають можливість руху - поповзом, на ногах, але повного задоволення для дитини це не приносить. Дитині потрібна вулиця, вірніше свіже повітря, нічим не обмежений простір і можливість грати з однолітками. Людство не придумало кращого, ніж зробити пісочницю і «запустити» туди маленьких дітей. Ось де проявляються перші навички моторики рук, пальців, коли потрібно тримати відерце, лопаткою насипати пісок у кузов, разом з іншими ліпити паски і інші форми, якими їх забезпечили завбачливі батьки. Саме в пісочниці проявляються перші ознаки колективу, можливість проявляти свою фантазію і винахідливість.

Якими бувають дитячі пісочниці

Найпростіші дитячі пісочниці виконані з грубої дошки, недбало пофарбованої і збитої в квадрат. Але це було минуле століття. Зараз якісні пісочниці для дітей від виробника можуть задовольнити найвибагливішого споживача. Вони можуть бути простими, відкритими, але створені з сучасних матеріалів, з використанням пластику або якісної водостійкої фанери, добре відшліфованої, щоб діти не заганяли занози.

Відкриті пісочниці можуть бути різних розмірів, для зручності замовника. Більш досконалі пісочниці оснащуються оригінальними навісами у вигляді самих різних фігур - квіток, грибочків, парасольок, сонечка. Тут стійки виготовляються також з металевого прута, скріпленого з каркасом для створення більшої стійкості.Гарним попитом користуються пісочниці закритого і напівзакритого типу. У першому випадку навіс повністю закриває площу пісочниці, а в другому - в кутку прямокутника ставиться будиночок з дахом, а інший простір займає пісок.У будь-якої конструкції передбачені сидіння по кутах пісочниці, щоб діти мали можливість сидіти і грати з піском.

З огляду на те, що у відкритих пісочницях можуть справляти нужду кішки і собаки, пропонуються пісочниці закритого типу, в яких кришки відкидаються, діти починають грати, а після всього кришки закриваються і пісочниця залишається закритою.

Фахівці компанії IgroSport розуміють, що пісочниці повинні бути довговічні, щоб вони служили не один сезон і не втрачали свого товарного вигляду. Для фортеці виробник робить спеціальний металевий каркас, який обшивається по периметру. Сам матеріал - фанера обробляється антисептиком, після чого її грунтують і фарбують в три шари, щоб відкриті частини пісочниці не псувалися від впливу погодних явищ - дощу, снігу, морозу.

Де купити якісну дитячу пісочницю

Компанія IgroSport поряд з іншими товарами для відпочинку та спорту, виробляє якісні дитячі пісочниці, ціна яких задовольнить найвимогливішого покупця. На сайті компанії можна вибрати таку пісочницю, яка найбільше підходить в кожному конкретному випадку. Менеджери компанії нададуть будь-яку консультаційну допомогу, допоможуть вибрати потрібну модель, підкажуть, як її правильно встановити.

Наша продукція пройшла повну сертифікацію, і до кожного виробу додається паспорт.