Показати всі готові проекти

IgroSport - від гри до спорту

Сьогодні буквально в кожному дворі можна зустріти яскравий і функціональний дитячий майданчик, а на кожному житловому масиві - вуличний спорткомплекс. Популяризація спорту та здорового способу життя робить активний відпочинок і гру на свіжому повітрі все більш популярними на сьогоднішній день. Цікаві і багатофункціональні дитячі ігрові комплекси та майданчики зацікавлюють майбутніх чемпіонів не тільки грою, а й залученням до самих елементарних спортивних занять. А повноцінні тренажери для багатьох є відмінною альтернативою дорогим і задушливим спортазам і фітнес-центрам.

Наша компанія вже більше 10 років постачає обладнання для облаштування дитячих і спортивних майданчиків. У нашому асортименті ви можете знайти цілі комплекси, а також окремі елементи, які допоможуть облаштувати ваш майданчик відповідно до сучасних вимог якості та безпеки.

Для дитячих майданчиків у нас є:

 • тематичні ігрові комплекси;
 • пісочниці;
 • машинки;
 • гойдалки;
 • качалки;
 • каруселі;
 • гірки;
 • будиночки.

Для оснащення ж спортивного майданчика (причому не тільки звичайного, але і для людей з обмеженими можливостями) в арсеналі нашої продукції ви знайдете не тільки готові гімнастичні комплекси та обладнання, а й:

 • вуличні тренажери;
 • турніки;
 • бруси;
 • повний набір обладнання для воркаута.

І це не весь наш товар, так як ми надаємо послуги «під ключ», то для наших клієнтів пропонуємо і супутні товари, як для оснащення - лавочки, урни, велопарковки, так і для безпеки - спеціальні покриття, огорожі і тд.

Високі стандарти якості та безпеки

Вся наша продукція призначена для експлуатації на свіжому повітрі. А це означає, що вона повинна мати підвищену стійкість до впливу зовнішніх умов. Для виробництва ми використовуємо тільки найякісніші і стійкі матеріали. Тільки краще дерево, метал і пластик використовуються для виготовлення наших конструкцій. Всі матеріали строго відповідають сучасним ГОСТам та ДСТУ, так як це дуже важливо для безпеки використання, особливо дітьми.

Правильний монтаж також грає важливу роль. Так як навіть найякісніший снаряд, який не був встановлений і закріплений належним чином, стає потенційним джерелом небезпеки виникнення підвищеного травматизму. Тому повну і тривалу гарантію на наш товар ми даємо лише в разі монтажу нашими фахівцями.

Товар від вітчизняного виробника за привабливою ціною

Нікого сьогодні не здивуєш тим, що вітчизняний товар на порядок якісніше, ніж аналогічний китайського виробництва. Майстри піднебесної давно навчилися економити на всьому, чому можна, найчастіше - на якості матеріалів і збірки. Наш український метал і дерево славляться на весь світ своєю міцністю і довговічністю. Ми не економимо на матеріалах, використовуємо тільки найкраще і практичне.

При цьому ціни на дитячі та спортивні майданчики і їх елементи у нас доступні кожному. Ми завжди готові запропонувати знижку оптовим і постійним клієнтам, а індивідуальний підхід допоможе підібрати саме те, що підійде найкраще.

Купити спортивну або ігровий майданчик, а також окремі елементи для них у нас дуже просто. Ви або додаєте товар в корзину, і наш менеджер найближчим часом зв'яжеться з вами, або набираєте нас по одному з телефонів і докладно описуєте свої побажання. Для нас дорогий кожен клієнт, ви неодмінно відчуєте це, хоч звернувшись до нас. Ми працюємо у всіх містах України - Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Полтаві, Луцьку, Івано-Франківську, Одесі та багатьох інших не тільки обласних, а й районних центрах. А для представників невеликих смт і сіл у нас особливі пільгові умови співпраці.