Про нас


    Компанія «ІГРОСПОРТ» була заснована 20 вересня 2010 року. Багаторічний досвід у виробництві дитячих та спортивних майданчиків ,доводить те, що ми є надійним виробниками та партнерами у цій сфері.

      Ми - організація, що йде в ногу з часом ,постійно удосконалюючись для того ,щоб наша продукція відповідала усім нормам та стандартам безпеки.

    Мета компанії - зробити доступним щасливе дитинство для кожного маленького мешканця нашої великої країни. Основою нашої діяльності є забезпечення комплексного фізичного і соціального розвитку дітей і турбота про майбутнє покоління, тому при виробництві продукції ми використовуємо лише якісні екологічно чисті матеріали, а все обладнання відрізняється оригінальним дизайном і яскравим забарвленням. Наші майданчики здатні забезпечити не тільки цікаву гру, а й повноцінний фізичний розвиток для дітей різного віку

      Наша продукція присутня в багатьох містах по всій території України.

      Весь асортимент нашого  обладнання ,ми виробляємо згідно з європейськими стандартами якості та безпеки ігрових та спортивних майданчиків. На всю продукцію  надається гарантія ,що забезпечує комплексне обслуговування нашими професіоналами.

  Продаємо дитячі спортивні комплекси для вулиць й приміщень, гімнастичне обладнання, покриття для спортмайданчиків і стадіонів, травмобезпечне покриття для дитячих майданчиків, а також паркове обладнання.

    Професійні співробітники нашої компанії також займаються розробкою дизайну обладнання і проектують розташування майданчиків згідно з наявною території. Наші співробітники завжди відкриті для діалогу ,із задоволенням дадуть компетентні відповіді на всі запитання й врахують різні побажання замовника на всіх стадіях розробки, постачання і, безпосередньо, продажу обладнання. Ми в усьому намагаємося йти назустріч нашим партнерам, щоб працювати з нами було легко та комфортно.

      Наше компанія  чекає на ваші звернення! Пам'ятайте, що купівля обладнання для дитячих майданчиків і спортивних комплексів є найбільш вигідною інвестицією, так як, купуючи нашу продукцію, ви вкладаєте кошти в здорове майбутнє ваших дітей.