Гойдалки

Порівняння товарів (0)


ДЕ200 Одинарна

ДЕ200 Одинарна

12 584 грн

ДЕ201 Подвійні качелі
ДЕ204 Ланцюгова  одинарна
ДЕ206 Подвійна гойдалка
ДЕ209 Паркова металева
ДЕ210 Ланцюгова подвійна
ДЕ212 "Човник"

ДЕ212 "Човник"

23 595 грн

ДЕ213 Садова металева
ДЕ215 Гойдалка потрійна
ДЕ216  "Павутинка"
Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)

Дитячі гойдалки

Немає кращої розваги як для маленьких дітей, так і для дітей старшого віку, і навіть для дорослих, ніж погойдатися на гойдалках. Гойдалки для дворових майданчиків, ігрових майданчиків дитячих садків, садові гойдалки випускає компанія IgroSport. На гойдалці діти розвивають моторику рук і ніг, тренують власний вестибулярний апарат, вчаться володіти своїм тілом і не боятися високих амплітуд коливань.

Види гойдалок для дітей

Дитячі гойдалки за своїм устроєм можуть бути металевими конструкціями, жорстко укріпленими в землі. А за методикою кріплення крісла бувають на металевих штангах або на ланцюгах. Дитячі гойдалки одинарні або подвійні на жорсткому зчепленні встановлюються, в основному, на дворових ігрових майданчиках, в дитячих садках, у дворах приватних будинків. Випускаються гойдалки на м'якому зчепленні, які можна встановити безпосередньо в квартирі. Моделі, що випускаються компанією, найрізноманітніші:

  • з одним сидінням;
  • з двома сидіннями;
  • гойдалки-лавки на кількох дітей.

Для більш старших дітей компанія пропонує гойдалки човники, а також універсальні металеві, в яких поєднується човник і одинарне сидіння. Гойдалки з металу можуть кріпитися до землі на двох стійках-упорах, але існують моделі, в яких зроблені три наполегливі стійки, закріплені в землі. У номенклатурі продукції, що випускається є кілька моделей садових паркових гойдалок, на яких можна гойдатися навіть дорослим. Вони можуть бути і відкриті зверху, і з накриттям із пластику, металу або багатошарової фанери. Всі моделі розраховані на набагато більше навантаження, ніж зазвичай, для створення умов повної безпеки граючих дітей.

Матеріали для дитячих гойдалок

Для виробництва одинарних і подвійних дитячих гойдалок використовується металевий прут, якісно зварений і добре зачищений. Метал покривається ґрунтовкою і забарвлюється синтетичної кульової фарбою, стійкою до атмосферних явищ. Сидіння звичайних гойдалок виконуються з багатошарової фанери, обробленої антигрибковим покриттям і прокрашенной в три шари фарбою для зовнішніх робіт. Всі болтові з'єднання закриваються пластмасовими кришками, а ланцюги в певних моделях використовуються виключно сертифіковані. Дерево сидінь в моделях береться якісне і проходить всі види спеціальної обробки, щоб діти не могли травмуватися або загнати скалку.

Для найменших дітей компанія пропонує дитячі митникові гойдалки, які можна купити і встановити вдома. А для безпеки передбачені спеціальні кріплення.

Де купити якісні дитячі гойдалки

Купити недорого якісні дитячі гойдалки можна в інтернет-магазині компанії IgroSport. Для постійних клієнтів існує система постійних знижок, проводяться акції по продажу гойдалок самих різних моделей. Наші менеджери врахують всі побажання замовника, а при замовленні гойдалок нестандартного розміру компанія постарається виконати замовлення в найкоротші терміни.