Пісочниця дитяча з кришкою

  • Модель: 0164
  • Наявність: Є в наявності
  • 15 015 грн


Длина: 1000.00, ширина: 1000.00, высота: 1000.00

Пісочниця зі стулками - мінімалізм і доступна ціна

Компанія IgroSport випускає дитячі пісочниці для дачі, ігрових майданчиків і дошкільних установ. Універсальні вироби займають менше 1,5 квадратних метрів вільної території. Вони встановлюються на землю з обов'язковим відступом від інженерних комунікацій. Для забезпечення стійкості об'єкта фахівці застосовують швидко застигає розчин.

Виробництво

При виготовленні вироби майстер використовує заздалегідь нарізані фанерні полотна і 4-х міліметрові нержавіючі куточки. Після з'єднання деталей кріпильні елементи блокуються пластмасовими ковпачками. Спорудження обробляється різнокольоровими фарбами на водній основі. Виріб доповнюють двома зручними ручками, виготовленими з обрізків металевої труби. Вони прикручуються до поверхні конструкції довгими різьбовими деталями. Ручки дозволяють моментально закрити короб при появі перших крапель дощу. Таким чином, можна захистити пісок від намокання і забруднення.

Характеристика моделі

Великий попит на дані моделі головний менеджер компанії IgroSport пояснює наступними позитивними якостями:

• поєднання з будь-яким типом ландшафтного дизайну;

• обслуговування без фінансових вкладень;

• ударостійка поверхня;

• невисокі бортики.

Споруди несприйнятливі до впливу сонячних променів. Матеріал зберігає початкові геометричні пропорції в найспекотніші літні дні. Він не виділяє шкідливих речовин при сильному нагріванні. Після завершення осінньо-зимового періоду поновлюється експлуатація об'єкта без заміни сипучого наповнювача.

Де купити

Замовити недорогу пісочницю сьогодні найпростіше за допомогою сервісу на нашому сайті. Тут приймаються заявки від приватних осіб і представників великих компаній. Ми гарантуємо швидке виконання замовлення з урахуванням інтересів клієнта.


Для Фото
.