ДЕ401 Паровоз

  • Модель: 0142
  • Наявність: Є в наявності
  • 51 480 грн


Длина: 2500.00, ширина: 1000.00, высота: 2000.00

Паровоз

Міні ігровий комплекс «Паровоз» можна по праву вважати і паровозиком, і гіркою, тому діти будуть з радістю грати на цьому оригінальному елементі дитячого ігрового майданчика. Тут у дітей 3-5 років розвивається не тільки фантазія, а й навички колективізму. Адже для того, щоб спуститися з гірки, потрібно витримати чергу, а щоб представити себе на справжньому паровозі потрібно ще й мати уяву. Тому така оригінальна розробка надзвичайно корисна на дитячому майданчику.

Розробляючи ігрові атракціони, компанія IgroSport завжди прагне випускати тільки якісну продукцію, щоб діти не змогли поранитися самі і травмувати інших.

Високі стандарти якості

Для виробництва «Паровоза» застосовується ламінована або вологостійка фанера, яку покривають фарбою, стійкою до атмосферних збурень і механічних пошкоджень. Для виготовлення використовується якісний метал. Спуск відполірований, а інші елементи покриті фарбою. Вся конструкція пофарбована в кілька кольорів, складових приємну колірну гаму.

Ігровий елемент «Паровоз» пройшов необхідну сертифікацію на відповідність вимогам ДСТУ та отримав дозвіл на реалізацію для дитячих установ і майданчиків.

Де купити паровоз для дитячого майданчика

Охочих отримати додаткову інформацію про номенклатуру та ціни продукції, що випускається компанією IgroSport, можуть отримати її на нашому сайті.


Для Фото
.