ДЕ407 Паровозик с вагончиком

  • Модель: 0144
  • Наявність: Є в наявності
  • 80 795 грн


Длина: 5500.00, ширина: 1080.00, высота: 2000.00

Паровозик з вагончиком

Розвитком ігрового комплексу «Паровоз» є комплекс «Паровозик з вагончиком», якому будуть раді практично всі діти на ігровому майданчику або в ігровій зоні дитячого садка. На цьому комплексі є, де розгулятися уяві дитини, адже крім простого скочування з гірки тут можна їхати машиністом, кондуктором, пасажиром і навіть отримати початкові поняття про те, як вважати мінімум до 10. Крім того, підлогу вагончика зроблений з окремих дощечок, добре закріплених , але дітям потрібно буде вчитися переступати з однієї сходинки на іншу.

Краще обладнання від виробника

Компанія IgroSport виробляє надійні і безпечні комплекси для дітей з найкращим співвідношенням ціни / якості. «Паровозик з вагончиком» виготовлений з якісних матеріалів, пофарбований в кілька шарів екологічної фарбою, стійкою до механічних пошкоджень і атмосферних опадів. «Паровозик з вагончиком» та інші вироби, призначені для дітей, повністю відповідають ДСТУ і володіють відповідними сертифікатами якості.

Де купити паровозик з вагончиком для ігрового майданчика

Компанія працює практично у всіх обласних і районних центрах. Для тих, хто бажає більш детально ознайомитися з асортиментом продукції, що випускається і цінами просимо зайти на сайт компанії і отримати всю необхідну інформацію.


Для Фото
.