• ДЕ400 Трактор

ДЕ400 Трактор

  • Модель: 0141
  • Наявність: Є в наявності
  • 51 480 грн


Длина: 2500.00, ширина: 1280.00, высота: 1800.00

На будь-якому дитячому майданчику буде мати гарний вигляд «Трактор», ігровий елемент, який призначений для ігор дітей у віці 3-5 років. Сідаючи в кабіну, дитина відчує себе по справжньому дорослим, працюючи в полі або буксируючи на причепі величезну скирту соломи. Перебуваючи за кермом «Трактора» діти розвивають уяву, придумуючи нові історії, створюючи власне уявлення про можливості «Трактора».

Де замовити трактор для дитячого майданчика

Компанія IgroSport завжди намагалася витримувати високі стандарти при виготовленні ігрових атракціонів для дітей. При виготовленні трактора використовувалася водостійка фанера, яку після виготовлення покривають декількома шарами фарби, стійкої до механічних пошкоджень і атмосферних впливів. У деяких випадках замість вологостійкої фанери використовується ламінована вологостійка фанера. Всі сталеві елементи конструкції покриті полімерами. Для того, щоб не виступала іржа, весь застосовується оцинкований метиз.

Конструкція пройшла сертифікацію і відповідає вимогам ДСТУ.

Для зацікавлених організацій і приватних осіб вся інформація про номенклатуру продукції, що випускається і цінах міститься на нашому сайті.


Для Фото
.