• ДЕ403 Машинка грузовик

ДЕ403 Машинка грузовик

  • Модель: 0145
  • Наявність: Є в наявності
  • 54 340 грн


Длина: 2500.00, ширина: 1300.00, высота: 1500.00

Машинка вантажівка

Хто з дітей відмовиться посидіти за кермом справжнісінької вантажівки? Виготовлений з якісних матеріалів, красиво розфарбований екологічню фарбою, стійкою до впливу несприятливих погодних умов і механічних пошкоджень, цей агрегат займе своє гідне місце на дитячому ігровому майданчику. Тут можна вважати себе водієм, пасажиром, вчитися рахувати, адже кількість місць в кузові обмежена.

Кращу якість для дітей від вітчизняного виробника

Компанія IgroSport завжди намагається виробляти ігрові комплекси для дітей надійними і безпечними. Перед тим, як надійти в продаж, всі дитячі ігрові комплекси проходять сертифікацію на відповідність ДСТУ та отримують сертифікат якості. Практично всі товари компанії IgroSport володіють найкращим поєднанням ціни/ якості.

Де купити вантажівку для дитячого майданчика

Компанія працює практично по всій Україні, тому придбати нашу продукцію можна не тільки в Дніпрі, Києві, Одесі, Львові та інших обласних центрах, а й у всіх невеликих містах.

Для бажаючих більш детально ознайомитися з асортиментом нашої продукції і цінами на неї, запрошуємо зайти на сайт компанії і отримати всю необхідну інформацію.


Для Фото
.