ДЕ402 Машинка з гіркою

  • Модель: 0143
  • Наявність: Є в наявності
  • 52 910 грн


Длина: 2700.00, ширина: 1500.00, высота: 1400.00

Машинка з гіркою

У каталозі виробів компанії IgroSport досить оригінально виглядає «Машинка з гіркою», призначена для встановлення в дитячих садах і на дитячих ігрових майданчиках. Крім того, що це справжнісінька вантажівка, в якій може розміститися два, а то і три чоловічка в кабіні, з кузова можна вислизати на ходу. Граючи в такому варіанті, діти 3-5 років розвивають фантазію і уяву, представляючи себе то десантниками, то пожежними, що поспішають на допомогу людям.

Найвища якість

Виробляючи товари для дітей, компанія стежить за якістю продукції, що випускається, намагаючись випускати атракціони безпечними для дітей. Застосовувана багатошарова вологостійка фанера, якісний метал, екологічно чиста фарба дозволяють виробляти абсолютно безпечний, надійний атракціон, виконаний відповідно до ДСТУ. «Машинка з гіркою» пройшла сертифікацію і отримала відповідний дозвіл на реалізацію.

Де купити машинку з гіркою для дитячого майданчика

Ігровий елемент «Машинка з гіркою» можна придбати в будь-якому обласному і районному місті України. Ознайомитися з асортиментом і цінами на продукцію, що випускається можна на нашому сайті. Заходьте і переконайтеся, що співвідношення ціна / якість знаходиться на найвищому рівні.


Для Фото
.