ДЕ406 Машинка з рукоходом

  • Модель: ДЕ407 Машинка з рукоходом
  • Наявність: Є в наявності
  • 79 365 грн


Длина: 4700.00, ширина: 2400.00, высота: 2500.00

Машинка з руко ходом

Як тільки ігровий комплекс «Машинка з рукоходом» з'явиться на дитячому ігровому майданчику, вона відразу приверне до себе загальну увагу. Тут є все, що можна тільки побажати для активного розвитку дитини. Навіть гірка ковзання зроблена з невеликим трампліном, але це для самих маленьких. А для більш старших дітей 4-6 років комплекс пропонує і кільця, і сходи, і похилі площини з отворами. Найбільш міцним пропонується рукоход, дорога від сходів до кузова машинки, яку потрібно пройти, перебираючи руками поперечини. Для будь-якого дитячого садка такий комплекс здатний замінити відразу кілька ігрових елементів.

Кращу якість за найкращою ціною

IgroSport завжди намагається дотримуватися оптимальне співвідношення ціна / якість. Всі ігрові елементи виконані з якісних матеріалів, ретельно оброблені, щоб діти не могли поранити руки. Комплекс пофарбований екологічно чистою фарбою, стійкою до вологи, морозів і механічних пошкоджень. «Машинка з рукоходом» повністю відповідає всім вимогам, що пред'являються до ігрових дитячим комплексам, і має сертифікат відповідності ДСТУ.

Де купити машинку з рукоходом від виробника

Наша компанія реалізує власну продукцію практично в усіх обласних та районних містах України. За бажанням замовника, компанія може доставити і встановити ігрові комплекси та інші вироби, давлячи гарантію якості на даний вид послуг.

Охочим ознайомитися з асортиментом продукції та цінами виробленої продукції можна на сайті компанії.


Для Фото
.