ДЕ405 Автобус

  • Модель: 0146
  • Наявність: Є в наявності
  • 77 220 грн


Длина: 3000.00, ширина: 1500.00, высота: 1800.00

Автобус

На будь-якому дитячому майданчику великий інтерес обов'язково викличе автобус. За формою схожий на справжні автобуси, в яких діти їздять в садок або гуляти разом з батьками, автобус неодмінно приверне увагу як хлопчиків, так і дівчаток теж. За місце водія буде «війна», а решта займуть місце в салоні. А так як місць в салоні трохи, то можна вчити дітей рахувати, скільки людина зайде і сяде в салон.

Найкраще для дітей від вітчизняного виробника

Компанія IgroSport завжди намагається випускати продукцію для дітей і не тільки з відмінним поєднанням якості до ціни. Автобус виготовляється з якісних матеріалів, покритою спеціальною, екологічно чистою фарбою, стійкою до атмосферних збурень і механічних пошкоджень. Практично вся продукція компанії пройшла сертифікацію на відповідність ДСТУ та володіє відповідними сертифікатами.

Де замовити недорого автобус для дитячого майданчика

Ми працює по всій Україні, тому вироби компанії IgroSport можна придбати не тільки обласних та районних центрах, а й у невеликих містах. Охочих ознайомитися з продукцією, що випускається і цінами ми запрошуємо відвідати наш сайт і отримати всю необхідну інформацію.


Для Фото
.