Дитячі майданчики ціни .

Дитячі гірки, спортивні майданчики!

Майже у кожного з нас є приємні спогади з дитинства, і майже всі вони пов'язані з першим двором, де кожен з нас гуляв з сусідськими хлопцями. Важливу роль у розвитку дитини відіграє те місце, де він проводить більшу частину часу, це двір навколо будинку. Щоб дитині було що згадати, потрібно забезпечити йому якісне місце для ігор і спілкування з однолітками. Дитячі гірки мають бути в кожному дворі, тоді батькам буде простіше проводити час з маленькими дітьми, а спортивні майданчики дозволять більш старшим хлопцям вчитися азам спорту.

Ігрові комплекси, дитячі каруселі!

Дуже важливо, щоб ігрові комплекси були високої якості і змогли довго радувати дітей у дворі. Дуже великим успіхом користуються дитячі комплекси з металу і дерева. Кожен елемент проводитися з різного матеріалу. Щоб убезпечити здоров'я малюків, дитячі гойдалки потрібно робити згідно з нормами безпеки. Сидіння гойдалки має бути виготовлене з дерева. Якщо слідувати таким рекомендаціям, діти не будуть отримувати серйозні травми, у випадку потрапляння під гойдалки. Такими є вимоги заходів безпеки. Дитячі каруселі краще ставити віддалік від гірок та пісочниці, так як це небезпечний дитячий атракціон, на який потрібно звертати чималу увагу. Якщо майданчик розрахована на зовсім маленьких дітей, то краще обійтися без каруселі.

Дитячий майданчик!

Будь-яка дитяча площадка повинна бути обладнана лавками, щоб батьки могли перепочити, поки їхні діти грають з товаришами. На прогулянку можуть виходити пенсіонери з онуками, таким людям важко довгий час ходити, тому лавки дозволять їм перепочити. Ігровий майданчик у дворі повинна бути поділена на ігрові зони: для найменших (від 3 до 6 років), середніх (від 6 до 12 років) і для підлітків. Між ігровими елементами обов'язково повинні бути витримані зони безпеки.

Дитячі майданчики ціни.

Якщо ви хочете придбати спортивний інвентар для приватного будинку, на такі дитячі майданчики ціни набагато нижчі. Вам достатньо придбати кілька гойдалок, маленьку гору і драбинку, щоб ваші діти надовго були захоплені іграми у дворі. Якщо ваші діти ще зовсім маленькі, то добре обладнана пісочниця буде веселим місце проведення часу в теплу пору року. Ціни на дитячі майданчики в громадські місця більш дорогі так як на таких снарядах одночасно грає набагато більше дітей від 15 -20 хлопців одночасно. Відповідно згідно норм безпеки на таку кількість дітей та ігровий комплекс повинен бути більше, та ігрових елементів повинно бути більше.