Як обрати пісочницю для дачі

          Як тільки дитина встає на ноги, а це зазвичай відбувається у віці 10-11 місяців, у неї починається невгамовна жага руху. І   добре, якщо батьки зможуть спрямувати цю енергію в потрібне русло. Влітку практично біля кожного будинку є ігровий   майданчик для дітей дошкільного віку. На такому майданчику існують зони для дітей самого різного віку. Для самих   маленьких найкращим місцем на ігровому майданчику є , в якій діти отримують перші навички колективізму, адже в   пісочниці   рідко зустрінеш лише одну дитину. Саме там діти отримують перші уроки моторики і координації рук, граючи з   лопатками, відерцями, автомобілями. А коли діти починають ліпити з піску різноманітні фігурки, це означає, що прокидається   уява і фантазія.Але що робити людям, які виїжджають з міста в село, на дачу для літнього відпочинку. Дитину треба ж чимось   там зайняти, тому для малечі кращим ігровим місцем буде все та ж пісочниця, але зроблена за індивідуальним зразком.

Види пісочниць для дачі

              Перша пісочниця представляла собою чотири дошки, збиті квадратом, в який насипався пісок. З тих пір конструкція в загальному     вигляді не зазнала істотних змін, але змінилися матеріали, з'явилися нові, стійкі до атмосферних явищ фарби, та й конструкція зазнала     змін.Компанія IgroSport випускає дитячі пісочниці для дачі, купити які можна, замовивши на сайті компанії. Дитячі пісочниці для дачі   можуть бути простими пластиковими, з сидіннями по краях квадрата. Більш оригінальні конструкції можуть бути у вигляді будиночка,   обмеженого квадратом або прямокутником, в який і насипається пісок. Випускаються і справжні піщані будиночки, усередині якого   можна  грати, не боячись дрібного дощику. Є у продажу і ігрові будиночки з сидіннями, біля яких є обмежений простір для піску. Але якщо   майданчик для пісочниці дуже мала, то для таких випадків є пісочниці закритого типу, в яких кришки відкидаються під час гри, а потім   закриваються. У такому варіанті обмежується доступ до піску домашніх тварин, які вуджу не зможуть справляти свої потреби в   пісок.Дитячі пісочниці виробляються зі стійких до атмосферних явищ матеріалів, пластику або дерева. Якщо пісочниця виготовляється з   пластика, то всі краї обробляються і скругляются, а дерев'яні конструкції шліфуються, обробляються ґрунтовкою, антисептиком і якісно   фарбуються.

  Як вибрати пісочницю для дачі

      Добре підходять пластикові пісочниці для дачі, дерев'яні дитячі пісочниці для дачі з навісами недорого, які дадуть можливість одному або декільком дітям грати, не боячись жаркого сонця. Найголовніше, щоб обрана пісочниця була виготовлена з якісних і абсолютно безпечних матеріалів, відповідала всім гостям і стандартам.

Де купити пісочницю для дачі

       Компанія IgroSport випускає дитячі пісочниці і для ігрових майданчиків, і для дитячих садків, а також призначені для дачі. Продукція, що випускається сертифікована і відповідає всім необхідним нормативам товарів для дітей. Менеджери компанії працюють індивідуально з кожним замовником, пропонуючи найбільш вигідні варіанти пісочниць, а для постійних покупців існують бонусні знижки.