Спортивні майданчики для дітей з обмеженими можливостями

Спортивні майданчики для інвалідів

Комплексне обслуговування, широкий вибір, відмінна якість і конкурентні ціни -це те, що ми гарантуємо!Здорова людина не завжди цінує своє здоров'я, свій спосіб життя. Перебуваючипостійно в русі, люди часом не займаються фізкультурою або спортом, вважаючи,що руху за день цілком вистачає організму для нормального функціонування. Алеяк тільки відбувається збій і людина втрачає можливість рухатися, відразувиникає маса проблем. Не варто говорити тут про основні захворюваннях, алерізке обмеження рухливості приносить проблеми зовсім іншого роду. Це іобмеження рухливості, яке тягне за собою збої в роботі організму, дістофіюм'язів, депресивний стан, який може погіршуватися в міру збільшення нерухомості.Саме тому медики, організації інвалідів, громадські діячі, представникиуправлінського апарату намагаються зробити все, щоб залучити людей з обмеженимиздібностями в активне життя. Крім залучення такої категорії людей до діловогожиття, велике значення має створення умов для занять інвалідів вправами длятого, щоб поліпшити фізичний і психологічний стан людини, показати, що життя незакінчується в інвалідному кріслі або при іншій формі обмеження рухливості.Фізкультурно-оздоровчі майданчики і споруди проектуються і будуються зурахуванням специфічних особливостей і потреб людей:- з ураженням опорно-рухового апарату;- з дефектами зору;- з дефектами слуху.

Відмінності спортивних майданчиків для інвалідів від звичайних

Вуличний спортивний майданчик для інвалідів призначений для декількох категорійінвалідів. Вони повинні використовуватися і для загальної підготовки, якавключає:- вправи для поліпшення рухливості суглобів;- для збільшення м'язової сили;- поліпшення координації;- розвитку витривалості.Другий комплекс вправ включає в себе заняття активними іграми, призначеними длязміцнення організму, відновлення колективних зв'язків, поліпшення загальногопсихологічного стану організму.Для занять в загальній групі для зміцнення витривалості, гнучкості, рівноваги ірухливості на кожну людину необхідно не менше 4 м2 площі, що, в принципі,однаково і для здорових людей. А ось для інвалідів по зору площа на одну людинупотрібно збільшити до 6 м2.Для занять на спеціальних спортивних тренажерах і снарядах, таких як:- поручні;- паралельні бруси;- дзеркала для контролю ходьби;- кільця,- поперечини;- спеціальні лави;- гірки;- сходи з пандусами;- підлоговий батут;- дошка для балансування;- низькі гімнастичні колоди.Повинні бути створені спеціальні зони, в яких враховуються специфічні обмеженняінвалідів.

Технічні особливості спортивних майданчиків для інвалідів

Тренажери на відкритому повітрі від виробника можуть бути металеві, дерев'яніабо пластикові. Загальні вимоги до виробництва тренажерів для людей зобмеженими потребами такі ж, як і для інших людей, що тренуються на них. Металповинен бути зачищений і пофарбований в кілька шарів спеціальної влагостійкоїфарби. Зварні шви повинні бути зачищені до блиску, щоб не було ніяких зазубрин.Дерево має бути відшліфоване і покрито декількома шарами фарби. Всі пластикові елементиповинні бути зачищені від зазубрин, а краї зашліфовані, щоб не було можливостіпорізати руку.Вуличний спортивний майданчик для інвалідів повинен мати набагато більшу площу,так як необхідно враховувати площу самого тренажерного снаряда, площу зонибезпеки, майданчик для підходу, де можна залишити крісло-каталку. В результатівиходить не менше 6 м2 на кожен тренажерний снаряд.В Україні для активного відпочинку і занять ігровими видами спорту,розробленими спеціально для людей з обмеженими можливостями можнавикористовувати звичайні ігрові майданчики, тільки там повинна бути розширеназона безпеки.

Якими повинні бути спортивні майданчики для дітей інвалідів

На перший погляд, дитячий ігровий майданчик для дітей-інвалідів невідрізняється від звичайного. Але пристрій такого спортивно-ігрового майданчикавідрізняється збільшенням рівня безпеки та доступності для всіх категорій дітейз обмеженими можливостями. Всі ігрові зони повинні бути оснащені спеціальнимикріпленнями і пандусами, щоб дитина могла зафіксувати коляску, якщо вінкатається на гойдалці або каруселі. Всі ігрові зони повинні бути влаштованітак, що до них можна було безперешкодно під'їхати на візку. Будиночки зробленітаким чином, щоб коляска могла заїхати всередину, а пісочниця піднятанастільки, щоб в колясці можна було до неї під'їхати і грати без обмежень.Також можна встановити баскетбольний щит на невеликій висоті, організуватиігрову зону для занять міні-футболом та іншими спеціальними заняттями, щосприяють розвитку фізичної активності. Присутність на майданчику звичайнихдітей роблять позитивний вплив на всіх, розвиваючи активність ікомунікабельність, щоб діти з обмеженими можливостями не відчували себеобділеними.

Де замовити спортивний майданчик дляінвалідів

Компанія Igrosport вже багато років є лідером у виробництві і продажi спортивно-ігровогообладнання. У нас ви можете замовити спортивний майданчик для інвалідів підключ. Крім продажу відповідного інвентарю ми займаємося його установкою зістрогим дотриманням усіх нормативних актів і ГОСТів.Ми співпрацюємо не тільки з приватними особами, а й з різними організаціями, втому числі благодійними.Комплексне обслуговування, широкий вибір, відмінна якість і конкурентні ціни -це те, що ми гарантуємо!