Дитячі майданчики Україна

Дитячі майданчики в Україні - це болюча тема країни. Вся справа в тому, що не багато прагнуть побудувати нові майданчики, а старі вже потребують капітального ремонту. Але щоб уточнити обстановку майданчиків для відпочинку дітей, варто пройтися по різних областях країни.

Дитячі майданчики Рівне не блищать своєю різноманітністю. Так вже вийшло, що уряд міста та області не занадто сильно стурбоване цим питанням, а більше займатися дитячим розвагою нікому. Взагалі в цілому, місто не занадто сильно піклуватися про дітей і це сумно, але можливо, незабаром, ситуація змінитися.

А ось дитячі майданчики Тернопіль блищать своєю різноманітністю. Завдяки програмі, яку узаконило міський уряд за півтора року у дворах тернопільських будинків з'явилося 30 нових майданчиків. Гроші виділяються з міського бюджету, не дивлячись на те, що ціна майданчиків сильно висока. Уряд намагається домовиться з виготовлювачами, для того, щоб придбати всі необхідні агрегати за нижчими цінами. Уряд Тернополя не збирається зупинятися на досягнутому, оскільки бажає, щоб дитячий сміх звучав скрізь.

Дитячі майданчики Житомир також набирають обертів свого будівництва, завдяки місцевим депутатам. Правда на даний момент побудова дитячих майданчиків відбувається лише в тих дворах, де майданчиків не було взагалі. Але місцевий уряд хоче взяти ініціативу у свої руки, щоб оновити всі майданчики в місті.

Дитячі майданчики Чернівці мають таке ж сумний стан, як і майданчики в Рівному. Місцеві жителі скаржаться через це, але на даний момент уряд міста ніяк не вирішує ці питання. Подейкують, що на все місто поки що виділили бюджет на 7 дитячих майданчиків, але як скоро їх встановлять, невідомо. У деяких дворах, де велика кількість дітей, жителі вирішують ці питання самотужки. Вони самостійно прибирають двори і чоловіки за допомогою підручних інструментів майструють гойдалки, турніки, футбольні майданчики.

Дитячі майданчики Івано-Франківськ радують своїх жителів. Ще в 2011 році місцевий уряд затвердив програму завдяки якій до 2015 року в місті буде побудовано більше 100 майданчиків. Крім того, реконструкції подаються ще 50 майданчиків і спортивних комплексів для того, щоб жителі дворів могли безкоштовно займатися спортом. Гроші на майданчики знайшлися досить швидко. Їх виділили з місцевого бюджету, який відкладався на благоустрій міста. Мер Івано-Франківська прийняв правильне рішення, коли сказав про те, що щасливий той город в котором щасливі діти. На даний момент в місті вже зроблено 78 майданчиків і спортивних комплексів, де щодня займаються спортом не лише діти, а й дорослі. Напевно хочеться сказати про те, що інші міста України просто зобов'язані звернути увагу на політику Західної України і поміняти свої реформи таким чином, щоб діти могли отримувати задоволення від життя.

Дитячі майданчики Луцьк, на жаль, мають на даний момент підвішений стан. Їх начебто будують, але дуже повільними темпами. Крім того, кожне відкриття дитячого майданчика в місті прирівнюють до якогось особливого події. Здавалося б, що це добре, коли проходить ще один дитячий свято, але з іншого боку, радіти нічому.

Наскільки все складно або легко в інших містах України залишається тільки здогадуватися. Але варто сподіватися, що багато міст будуть старатися для нашого підростаючого покоління, адже саме воно потім буде керувати країною.