Благоустрій територіі Прикарпаття!

Лідером по установці дитячих спортивно- ігрових комплексів є Західна Україна .

Місто Бурштин в Івано -Франківській області - порівняно невеликий, але активно розвивається місто . Соціальні проекти розроблені і направлені на поліпшення якості життя людей. Благоустроюються території дитячих садів , шкіл і простих дворів міста - дитяча мрія мрія в наших руках.

Місто Івано -Франківськ - один з туристичних центрів і візитна картка західного регіону країни. Місто небайдужий до своїх дітей. Розроблено багато нових програм. Тут , дуже часто зустрічаються спортивно –ігрові  комплекси , які ще продовжують будуватися.

У Львівській області , такі міста , як Калуш та Сомбор , сміливо можна віднести до активно розвиваються містам. Допомагають і співпрацюють з владою велика кількість спонсорів , з метою підвищити якість життя в своєму регіоні. Нові дитячі майданчики , включають у себе гірки , гойдалки , каруселі , практично повністю замінили всі застарілі .

Хмельницький славиться не тільки своїми історичними пам'ятками , а й розвитком . Місто теж не став винятком , тут , як гриби після дощу , ростуть нові дитячі ігрові комплекси. Місто цвіте від благоустрою і дитячої радості .

Чернівці - ще одне славне місто України . Дітей тут люблять . Різні соціальні програми спрямовані на поліпшення якості життя городян. Не так давно , це місто було визнано найбільш комфортним для проживання , серед міст , з чисельністю населення до одного мільйона чоловік.Спортивний майданчик виростає тут практично через кожний місяць.

 

Дуже важливо , що дитячий майданчик проектується за всіма вимогами безпеки , якість матеріалів ретельно підбирається . Вони стійкі і міцні . Дитячі ігрові комплекси повинні подобатися дітям . А що подобається дітям? Їм подобаються фарби , різноманітність , можливість активної і безпечної гри . В одному комплексі бажано , щоб були пісочниці , гірки , каруселі , турніки і тренажери , будиночки і драбинки і багато чого ще.

Давайте піклуватися про наших дітей , адже їх майбутнє - це майбутнє нашої країни! Якщо ми свідомо підійдемо до благоустрою своїх прибудинкових територій , почнемо з себе і приймемо активну позицію в житті і дозвіллі наших дітей , то і спонсорів легко буде знайти .


Гірки дитячі :Сертифіковані дитячі спортивні майданчики включають в себе кілька елементів для дитячого розвитку та активних ігор на природі. Жодна такий майданчик не обходиться без гірки. Саме цю конструкцію діти люблять найбільше. Раніше , скажімо , в радянський час , гірки були повністю металеві . Зараз же представлені дитячі гірки від виробника з різних матеріалів : метал , пластмаса , дерево і різне комбінування з них . Бувають різної висоти.

Будова цього елемента складається з : підйомної сходи , пластмасового, або ж з нержавіючого металу , спуску , бортиків , поручнів .

Згідно з нормами безпеки , для запобігання падінь і ударів дітей , бортики повинні бути не нижче 100 мм.

Для фарбування гірок використовуються яскраві , безпечні для здоров'я дитини фарби. Перед процедурою фарбування вироби з дерева і металу грунтуються. Використовуються фарби по металу , водостійкі , Двокомпонентне , а найголовніше - повинні бути високої якості.

Дизайн і колірна гамма гірок дуже різноманітні , надаючи цим величезну радість дітям .