Установка благодійних дитячих майданчиків

 Навіть у найважчі часи не можна забувати про дітей. Наше призначення як дорослих, в першу чергу, і полягає в тому, щоб за будь-яких умовах максимально мобілізувати свої можливості і дати діткам то, чого вони потребують найбільше - безтурботне і щасливе дитинство. Дитина росте і розвивається, пізнає світ через гру. Саме в такій формі будь-яке заняття доступнішим за все. І величезна подяка тим, хто в наш непростий час не забуває ці прості істини і в міру можливостей намагається подарувати малюкам радість.

Так, одна з найбільших приватних енергетичних компаній України ДТЕК реалізовує потужну програму соціального партнерства. В рамках одного з проектів спільно з компанією IgroSport в селі Бовшів, яке знаходиться в Галицькому районі, що належить Івано-Франківській області, на території дитячого садка «Сонечко» було встановлено сучасний ігровий комплекс вартістю понад сто тисяч гривень. Це комплекс із сучасних і повністю безпечних елементів, призначених для гри малюків. Вежі з переходами, гойдалки качалка у вигляді милих тварин - це лише мала частина встановлених елементів, кожен з яких пройшов ретельну перевірку і має сертифікати відповідності.

Установка благодійного дитячого майданчика - це тільки перший крок в реалізації найнеобхідніших соціальних проектів. У найближчі три роки планується подальша реалізація подібних проектів в Прикарпатті, в тому числі і установка благодійних дитячих спортивно-ігрових майданчиків.