(044) 383 45 46
(093) 435-82-82(098) 098-82-82

Качалки для дітей

Багато років однієюз найулюбленіших розваг дітей самого різного віку є гойдалки. Найпримітивніші - це звичайна дошка, перекинута через колоду, потім почали така розвага модернізувати, винаходити все нові і нові варіанти дитячих гойдалок. Потім прийшла пора домашніх качалок, малогабаритних пристосувань, які можна встановити в кімнаті, щоб маленькі діти могли гойдатися поодинці, отримуючи навички балансування та зміцнюючи вестибулярний апарат. І якщо раніше качалка була атрибутом дворового дитячого майданчика, то тепер качалка може супроводжувати дорослішання дитини практично з перших місяців життя.

Види дитячих качалок

Дитячі качалки можна умовно розділити на кілька груп. Це:

  • качалки для немовлят;
  • качалка для дітей молодшого віку;
  • балансирні качалки.

Для того, щоб немовля, починаючи з тримісячного віку, весь час перебував у полі зору матері, придумали крісло-гойдалку для найменших. У них дитині буде комфортно в будь-якому місці квартири, та й мама завжди буде поруч, в кімнаті або на кухні. Трохи дитина стане старше, 11-13 місяців, таку гойдалку можна оснастити всілякими розвиваючими пристосуваннями, аж до музичного центру. Такі качалки можуть бути звичайними механічними, обладнані механізмом автоматичного вібрації і можливістю різних режимів гойдання і балансування.


Наступним кроком в організації дозвілля дітей є недорога дерев'яна качалка, що прийшла до нас з глибини століть. І якщо раніше купити качалку дитячу дерев'яну від виробника було важкувато, то зараз на вибір пропонуються як недорога дерев'яна качалка, так і більш сучасна пластикова. Але час, коли єдиним зразком був кінь-качалка, залишилося в минулому, і зараз можна знайти качалки самих різних конструкцій. Великою популярністю користується пружинна качалка, ціна якої може задовольнити будь-якого покупця. Причому компанія IgroSport пропонує качалки самих різних видів – на балансирні, пружинні. Тут можна зустріти героїв улюблених мультфільмів, машинок, паровозиків, всього, що оточує дитину в реальному житті.

Де купити дитячі гойдалки

Дитячі качалки можна купити, звернувшись в компанію IgroSport. Менеджери компанії допоможуть підібрати сааме те, що необхідно для того, щоб дитина росла щасливою. А ціни на качалки для дітей у нас вас приємно здивують. Ми поставляємо свій товар в усі міста України та Європи, займаємося встановленням, а також обслуговуванням встановленого обладнання.

© 2010-2014 IgroSport