Про нас

Про нашу компанію!

Наша молода компанія вже встигла зарекомендувати себе як відповідальний виробник обладнання для ігрових майданчиків і надійний торговельний партнер. Наша продукція присутня більш ніж в 40 містах України.

Ми виробляємо і продаємо дитячі спортивні комплекси для вулиць й приміщень, гімнастичне обладнання, покриття для спортмайданчиків і стадіонів, травмобезпечне покриття для дитячих майданчиків, а також паркове обладнання. Професійні співробітники нашої компанії також займаються розробкою дизайну обладнання і проектують розташування майданчиків згідно з наявною території.

Мета компанії - зробити доступним щасливе дитинство для кожного маленького мешканця нашої великої країни. Наша продукція відповідає європейському стандарту безпеки для ігрових і спортивних майданчиків. На всю продукцію надається гарантія та забезпечується комплексне обслуговування обладнання нашими професійними співробітниками. Основою нашої діяльності є забезпечення комплексного фізичного і соціального розвитку дітей і турбота про майбутнє покоління, тому при виробництві продукції ми використовуємо тільки якісні екологічно чисті матеріали, а все обладнання відрізняється оригінальним дизайном і яскравим забарвленням.

Ми готові до співпраці з фізичними та юридичними особами, а наші досвідчені співробітники завжди відкриті для діалогу. Працівники нашої компанії з задоволенням дадуть відповіді на всі запитання й врахують різні побажання замовника на всіх стадіях розробки, постачання і, безпосередньо, продажу обладнання. Ми в усьому намагаємося йти назустріч нашим партнерам, щоб працювати з нами було легко і зручно. Отже, наші спортивні комплекси відповідають всім вимогам безпеки. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів і поєднують в собі безліч різних яскравих і функціональних елементів. Наші майданчики здатні забезпечити не тільки цікаву гру, а й повноцінне фізичний розвиток дітей різного віку.

Ми чекаємо на ваші звернення! Пам'ятайте, що купівля обладнання для дитячих майданчиків і спортивних комплексів є найбільш вигідною інвестицією, так як, купуючи нашу продукцію, ви вкладаєте кошти в здорове майбутнє ваших дітей.