Дитячий майданчик "Камелот"

  • Модель: 104
  • Наявність: Є в наявності
Стоимость готового решения:
144 430 грн
Монтаж:
%
0 грн
Доставка:
грн
Дополнительно:
%
0 грн
Итого:
144430 грн

Добавить товары из решения в корзину
Что входит в комплект

Длина: 0.00, ширина: 0.00, высота: 0.00

Дитячий майданчик "Камелот"– готовий до установки ігровий комплекс

Компанія IgroSport продає готові проекти ігрових комплексів для дітей у віці від 3 до 12 років з доставкою по всій території України. Особливо популярна серед наших клієнтів цz модель. Конструкції встановлюють біля багатоповерхових будинків, лікувально-профілактичних закладів і торгово-розважальних центрів. Такими об'єктами часто прикрашають парки.

Чому вам слід вибрати «Камелот»

Доступна ціна на дитячі майданчики від компанії IgroSport пояснюється раціональним використанням матеріалів та відсутністю посередників. Конструкції збираються досвідченими майстрами, які накривають все представляють загрозу деталі пластмасовими заглушками. Батькам більше не доведеться шукати безпечні каруселі в Києві, Херсоні, Дніпрі або іншому населеному пункті. На багатофункціональної майданчику можна вибрати відповідний спосіб розваги з урахуванням віку малюка. До ключових переваг моделі головний інженер-конструктор компанії IgroSport відносить:

• безшумні парні дитячі гойдалки;

• експлуатація при будь-якій погоді;

• нестандартний і яскравий дизайн;

• пофарбована поверхня.

Елементи ігрової зони не виділяють токсичних речовин під час сильного нагрівання на сонці. При створенні деталей використовується оцинкований метал, фанера і полімери. Надміцний балансир витримує екстремально високі навантаження. Його зможуть експлуатувати за призначенням навіть вгодовані дорослі люди. Виключно для малюків сконструйована вежа з оригінальним наконечником на шатрового даху. До опорних стовпів приварена сходи. Вона дозволяє швидко і безпечно піднятися на платформу, щоб спуститися з гірки.

Окремої згадки заслуговують пісочниці для любителів більш спокійних розваг. Прямокутні вироби надійно захищені від всіх видів атмосферних опадів. Пісочниці з кришкою і ручками не вимагають регулярного обслуговування. Власники або прибиральники тільки 2-3 рази протягом року змінюють наповнювач.

Для Фото