• Дитячий майданчик "Робін"

Дитячий майданчик "Робін"

  • Модель: 103
  • Наявність: Є в наявності
Стоимость готового решения:
104 247 грн
Монтаж:
%
0 грн
Доставка:
грн
Дополнительно:
%
0 грн
Итого:
104247 грн

Добавить товары из решения в корзину
Что входит в комплект
Наименование Цена

ДЕ302 Качалка

ДЕ302 Качалка 8 580 грн

П201 Смітник

П201 Смітник 2 288 грн

П104 Лава диван

П104 Лава диван 8 294 грн

ДЕ600 Маленька

ДЕ600 Маленька 5 720 грн

ДЕ206 Подвійна гойдалка

ДЕ206 Подвійна гойдалка 19 305 грн

"Робін"

"Робін" 60 060 грн

Длина: 10000.00, ширина: 10000.00, высота: 0.00

"Робін" – дитячий майданчик із зоною відпочинку

Компанія IgroSport пропонує замовити готовий дитячий майданчик "Робін" для облаштування парку, зони біля житлового будинку або навчального закладу. Вам не доведеться купувати поштучно дорогі вироби і самостійно виконувати монтажні роботи. Повністю укомплектовані доставляються спецтранспортом по всій території нашої країни.

Коротка характеристика і складові частини

Ігровий комплекс для вулиці "Робін" виготовляється з використанням металу, сітчастої фанери і полімерних матеріалів. Всі елементи розрізнено встановлених об'єктів мають гладку поверхню, яка моментально висихає після опадів. Потенційно небезпечні виступи накривають незнімними пластиковими заглушками. Якщо ви приймете рішення придбати ігровий комплекс "Робін", можете розраховувати на такі переваги:

• стійкість до температурних перепадів;

• необмежений термін експлуатації;

• простота обслуговування і ремонту;

• міцність.

У складі універсального майданчика присутні гойдалка подвійна для дорослих і дітей з високою спинкою. Вони дозволяють розважатися без нагляду батьків. Не меншої уваги заслуговує різнобарвна пісочниця, в якій потрібно періодично оновлювати наповнювач. Чотирикутна конструкція сусідить з плавно вигнуту гіркою з нержавіючої сталі. Для підйому на високу споруду діти використовують огороджені сходи або змієподібну приставну деталь. При різкому погіршенні погоди вони ховаються від дощу під шатровим дахом.

Проектувальники не забули про потреби людей, які супроводжують малюків. Ігровий майданчик доукомплектували комфортабельним сидінням з широко розставленими ніжками. Біля лавки розташували глибоку урну для поліетилену, пластикових пляшок, огризків та інших відходів.

Для Фото