ДЕ612 Машинка-пісочниця

  • Модель: 0985
  • Наявність: Є в наявності
  • 35 750 грн


Длина: 1500.00, ширина: 1300.00, высота: 1700.00

Машинка-пісочниця - подарунок для маленьких автолюбителів

Після початку роботи української компанії IgroSport питання про те, де купити пісочницю втратив актуальність. Ми проектуємо, збираємо і встановлюємо конструкції будь-якого рівня складності. Гордістю нашої організації є машинки дитячі, призначені для "шоферів", у віці від 3 до 10 років. Вони дозволяють малюкам відчути себе водіями великовантажного транспорту.

Коротка характеристика моделі

Машинки-пісочниці для дачі, дворів і міських парків виготовляють з використанням декількох видів матеріалів. Каркас наші майстри зварюють з обрізків металевого профілю. До остову прикручують заздалегідь підготовлені фанерні деталі. Передню панель прикрашають зображенням двох фар, які надають спорудженню завершеного вигляду. Об'єкт розташовують на рівному майданчику і бетонують з поглибленням закладних деталей. Стаціонарну пісочницю неможливо зрушити в сторону або викрасти.

Зібрана модель набуває такі позитивні характеристики:

• несприйнятливість до ультрафіолетового випромінювання;

• можливість експлуатації в зимовий період;

• відсутність потенційно небезпечних деталей;

• ударостійкість.

Внутрішній простір пісочниці розділене зручним сидінням, яке розраховане на 2-3 чоловік. До каркасу приварене рульове колесо, покрите зносостійкого фарбою. Ззаду передбачена велика ємність для заповнення піском. Кузов надійно захищається фанерною дахом від дощу. Пісок залишається сухим при самій похмурої погоди. Періодична заміна сипучого наповнювача не викликає проблем завдяки невисоким бортах.

Можливість замовити недорогу пісочницю мають всі відвідувачі нашого сайту. Залишайте заявку або відразу телефонуйте за контактним телефоном. Ми організуємо доставку і установку об'єкта протягом декількох днів!


Для Фото