Встановлення спортивно-ігрових комплексів на заправках OKKO

Встановлення спортивно-ігрових комплексів на заправках OKKO

Спортивно-ігрові майданчики на АЗС OKKO

       Бренд OKKO відомий українським водіям з далекого 1999 року. Організація має розгалужену мережу заправних станцій по всій території країни. Компанія реалізує паливо для дизельних і карбюраторних двигунів, відповідне суворим європейським стандартам. Кожна партія паливно-мастильних матеріалів проходить перевірку. Корпоративний контроль якості палива дозволяє заправляти машину, не побоюючись порушення роботи ДВС.
   Компанія ОККО обслуговує індивідуальних і корпоративних клієнтів. Все заправні станції обладнані за останнім словом техніки. Власники автомобілів безкоштовно користуються туалетами, душовими кабінами і кімнатами відпочинку. Вони відвідують магазини, в яких реалізуються товари першої необхідності, фаст-фуд і прохолодні напої.

Чому українські автолюбителі вибирають ОККО

        Особливу увагу керівництво компанії ОККО приділяє представникам підростаючого покоління. На території багатьох станцій сконструйовані сучасні спортивно-розважальні комплекси для дітей молодшого та середнього віку. Майданчики збирають з металевих, пластмасових та дерев'яних деталей. Споруди встановлюють на достатній відстані від бензоколонки для забезпечення безпеки дитини.
Барвисто оформлені ігрові майданчики комплектуються пісочницями, будиночками і гімнастичним  обладнанням. Найбільшою популярністю серед малюків користуються дзеркальні гірки з високими  бортиками. Діти піднімаються на платформу по сходах і швидко спускаються по гладкій похилій  поверхні.Вони  весело проводять час, поки батьки заливають паливо в бак або відвідують магазин.
Якщо розміри заправної станції дозволяють, проводиться монтаж каруселей. Обертові платформи  прикріплюють до центральної стійки і доповнюють товстими трубчастими поручнями. Найскладніші моделі  мають зручні сидіння зі спинками. Регулярне використання каруселі не тільки розважає дитину. Атракціон  помітно покращує роботу вестибулярного апарату, що розвивається.
       Компанія ОККО збирається в найближчому майбутньому облаштувати комфортабельними зонами  відпочинку всю існуючу мережу АЗС. Керівництво планує розширити спектр послуг, що надаються за рахунок  впровадження розробок українських фахівців, що займаються проектуванням та монтажем дитячих ігрових комплексів.