Сквира, Фастів, Тетіїв, Тараща, Богуслав розвивають спорт і відпочинок


Спортивні та ігрові майданчики в південно-західній частині Київської області

Західна і Південна частина Київської області має набагато менше міст, ніж інші її частини. По суті, Сквира, Фастів, Тетіїв, Тараща, Богуслав є найбільш великими її населеними пунктами. Все інше - або зовсім невеликі селища міського типу, або села різної площі та рівня розвитку.

Ні для кого не секрет, наскільки сумно йдуть справи з розвитком інфраструктури в селах, особливо у віддалених. Багато з них не оснащені навіть найнеобхіднішим - більш-менш стерпними дорогами, магазинами, аптеками та фельдшерськими пунктами, не кажучи вже про облаштування місць для відпочинку і культурно-масових заходів. Маленькі жителі віддалених містечок деколи ніколи в житті вживу не бачили сучасного дитячого майданчика з пісочницями каруселями , машинками будиночками та іншими радощами малюка. Звичайна гойдалка, прив'язана до гілок розкидистої яблуні або вишні, купа піску в кутку двору - мабуть, все, чим може порадувати себе сільська дитина.

На щастя, у містах справи йдуть набагато краще. Практично в кожному відносно великому населеному пункті цього регіону встановлюються сучасні спортивно-ігрові комплекси, а також гімнастичні комплекси з тренажерами для дорослих.

У майбутньому сезоні компанія IgroSport (ІгроСпорт) планує встановити кілька найсучасніших ігрових і спортивних комплексів у важливих точках даного регіону. Десь проекти будуть приурочені до святкових дат, в інших місцях - як планове оновлення інфраструктури.