Боярка, Вишневе, Вышгород, Васильків, Ірпінь, Буча, Бориспіль,Бровари -дитячі та спортивні майданчики

Боярка, Вишневе, Вышгород, Васильків, Ірпінь, Буча, Бориспіль,Бровари -дитячі та спортивні майданчики

Розвиток спортивно-ігровий інфраструктури в Київському регіоні

Безпосередня близькість столиці диктує свої правила розвитку і містечкам, які знаходяться поруч. Кільце радіусом близько ста кілометрів від Києва включає в себе багато невеликих і добре розвинених містечок - Боярка, Вишневе, Вишгород, Васильків, Ірпінь, Буча, Бориспіль, Бровари.

Практично скрізь будуються нові житлові комплекси. Сучасне житло - це не тільки затишні квартири, це огороджені території з паркінгами, газонами і, звичайно ж, спортивно-ігровими майданчиками . Жителі таких будинків отримують можливість повноцінно проводити час з дітьми у дворах і прилеглих територіях. Дітям цікаво грати в пісочницях , гойдатися на гойдалках ,кататися на каруселях, сидіти в машинках і ховатися в будиночках тоді, коли дорослі можуть провести час з користю на тренажерах і снарядах гімнастичних комплексів .

Компанія IgroSport бере активну участь у розвитку інфраструктури вище описаних міст, виготовляючи за індивідуальними проектами різні спортивно-ігрові комплекси. Так в найближчих планах встановлення сучасного гімнастичного обладнання в зонах, де жителі Бучі, Броварів, Василькова, Ірпеня, Вишгорода обирають для занять спортом. Також доцільна установка недорогих тематичних ігрових комплексів в скверах і парках відпочинку на околиці і в центрі.

Якщо вас цікавить, де можна замовити і купити спортивно-ігрове обладнання в Київській області за привабливими цінами, звертайтеся до фахівців ІгроСпорт. Вони допоможуть вибрати оптимальний варіант, ціна якого влаштує будь-якого замовника. А для благодійних та волонтерських організацій ми пропонуємо спеціальні умови.