Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 ДЕ401 Паровоз

Длина: 2500.00, ширина: 1000.00, высота: 2000.00

Паровоз

Міні ігровий комплекс «Паровоз» можна по праву вважати і паровозиком, і гіркою, тому діти будуть з радістю грати на цьому оригінальному елементі дитячого ігрового майданчика. Тут у дітей 3-5 років розвивається не тільки фантазія, а й навички колективізму. Адже для того, щоб спуститися з гірки, потрібно витримати чергу, а щоб представити себе на справжньому паровозі потрібно ще й мати уяву. Тому така оригінальна розробка надзвичайно корисна на дитячому майданчику.

Розробляючи ігрові атракціони, компанія IgroSport завжди прагне випускати тільки якісну продукцію, щоб діти не змогли поранитися самі і травмувати інших.

Високі стандарти якості

Для виробництва «Паровоза» застосовується ламінована або вологостійка фанера, яку покривають фарбою, стійкою до атмосферних збурень і механічних пошкоджень. Для виготовлення використовується якісний метал. Спуск відполірований, а інші елементи покриті фарбою. Вся конструкція пофарбована в кілька кольорів, складових приємну колірну гаму.

Ігровий елемент «Паровоз» пройшов необхідну сертифікацію на відповідність вимогам ДСТУ та отримав дозвіл на реалізацію для дитячих установ і майданчиків.

Де купити паровоз для дитячого майданчика

Охочих отримати додаткову інформацію про номенклатуру та ціни продукції, що випускається компанією IgroSport, можуть отримати її на нашому сайті.

Паровоз  з гіркою призначена для  дітей віком 3-10 років .
Стійки виконанні з труби 60*60 (2) мм.
Каркас та рама під підлогу виготовлені з металу 40*20(2мм).
Підлога виконана  з ламінованої  фанери сітка/гладка , товщиною 15 мм, яка кріпиться до рами.
Кабіна, кузов та інші деталі виготовленні з водостійкої фанери СП/СП 15 мм.  та пофарбовані яскравими фарбами на водній основі для зовнішніх робіт і є безпечними для використання дітьми.
Металеві поручні для рук виготовлені із металевої труби ДН 26,8  (2,8)  мм і сходинки для ніг з вологостійкої фанери товщиною 15 мм
Гірка - рама виготовлена з труби 40*20 стінка 2 мм покрита нержавійкою товщиною 1 мм. Висота від землі до платформи гірки  1000 мм, із захисними стартовими бортиками безпеки  Н-650 мм, які прирученні до верху гірки  та зєднанні між собою трубкою безпеки ДН 26,8  (2,8мм), довжиною 500 мм. Данна трубка не дає змоги з'їхати з гірки стоя, що дуже небезпечно для здоров'я дитини   і захисними бортиками  Н-180 мм по всьому спуску гірки. Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.
З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками. Обладнання  бетонується стаціонарно в землю 400 мм


Для Фото

ДЕ401 Паровоз

  • Модель: 0142
  • Наявність: Є в наявності
  • 28 875 грн


.