ІгроСпорт- виробник дитячих спортивних майданчиків !

ІгроСпорт- виробник дитячих спортивних майданчиків !

       Для повноцінного розвитку наших дітей , найбільш затребуваними є дитячі спортивні майданчики , які повинні відповідати  за безпеку дітей та їх розвиток як у фізичному , так і в інтелектуальному плані. Виробники дитячих майданчиків повинні враховувати вікові категорії дітей, що грають там , або займаються спортом. Весь ряд продукції відповідає високому попиту споживача і має сертифікати найвищої якості. Дитячі ігрові комплекси , виготовлені з різних матеріалів (дерево , метал) і пофарбовані яскравими полімерними фарбами , залучають малят і дітей старшого віку.

       Дитячий майданчик , або як її ще називають малі форми - це цілий  процес  виробництва обладнання , якого чекають  у  кожному дворі , дитячому  садку , у парках і скверах. При створенні таких конструкцій  використовують якісні  матеріали ,  протипожежні фарби і враховують  побажання замовника , грунтуючись на набутому досвіді . Строки  виготовлення та  постачання дитячого обладнання , виробники дитячих  майданчиків погоджують із замовником і суворо  дотримуються .  Виготовлені  з дерева або металу , конструкції бетонують при установки , що додасть їм  особливу  стійкість , продовжить  термін експлуатації , вбереже цим від  вандалізму. Дерев'яні конструкції покривають  спеціальними антисептиками ,  захищаючи їх від вологи і покривають захисними ( протипожежними ) фарбами  , що  підтверджено виданими  сертифікатами на різні вироби . Все  обладнання виконано відповідно до вимог НПАОП 92.7-   1.01-06 і відповідає  всім  правилам безпечної експлуатації атракціонної техніки. Технологія  виготовлення розроблена  так , що всі , сертифіковані  гірки , гойдалки ,  каруселі , спортивні снаряди - можна легко відремонтувати , в разі  поломки.

      Поряд з футбольними і хокейними воротами , випускається штучне покриття спортивних майданчиків. Таке покриття буде служити довго і з'явиться травмобезпечним для дитини у разі падіння . Виготовлені з м'яких полімерних речовин з додаванням фарбників не шкідливі для здоров'я і дуже комфортні для занять тенісом , гольфом , хокеєм. Полімерні покриття такого розряду цілком застосовні в борцівських тренажерних залах , хокейних кортах.Группу випускаються товарів складають : дитячі гірки , будиночки , гойдалки , каруселі , пісочниці , майданчики , дитячі спортивні майданчики , дерев'яні альтанки - все це прикрасить і зробить ваш двір найулюбленішим місцем для вас і ваших дітей. Ігроспорт (Україна) -завод з виробництва дитячих майданчиків , думає про розвиток свого підростаючого покоління і піклується про їх всебічний розвиток . Добре налагоджене виробництво та інноваційні технології дозволяють знизити ціну продукції, що випускається .