Дитячі пісочниці -психологія поведінки дитини !

Дитячі пісочниці -психологія поведінки дитини !

Практично кожен батько стикається з такою ситуацією : вся сім'я проробляє урочистий ритуал по збору на прогулянку ( похід на дитячий майданчик або будиночок дитячий ) , діти біжать підстрибом , мама , тато радіють гарному настрою малюка , але підсумок не радує. Все закінчується не надто приємною ситуацією :

- Лопатку забирає чужа дитина , виліплену паску топче ногою. Або ваше дитя просить пограти чужою іграшкою , але замість неї отримує своєї лопаткою в лоб - в кращому випадку, і піском в обличчя - в ​​гіршому ;- Власна дитина діє в точності , як чужий з вищеописаної ситуації.В обох випадках пісочниця для дітей стає своєрідним рингом .Батькам , які хочуть спокійних , веселих , насичених дитячою радістю , прогулянок необхідно бути уважними спостерігачами , досвідченими психологами і мудрими дипломатами . У різних ситуаціях потрібно діяти делікатно і тактовно :

- Дитина не хоче грати з іншими дітками : не треба наполягати. Кожен з різною швидкістю встановлює свої контакти. Комусь потрібно пару хвилин , а хтось тільки через тиждень продемонструє бажання грати разом. 

Дитячі пісочниці - це відмінне місце для некомунікабельних хлопців. Тут є можливість грати самостійно і , спостерігаючи крадькома за іншими , поступово вливатися в колектив , знаходити друзів ;

- У дитини силою відібрали іграшку , зруйнували його паску : у цій ситуації батькам потрібно проявити терпіння і орієнтуватися на реакцію дитини. Є діти , які з ранніх років можуть самі постояти за себе , а є такі , яких потрібно цьому вчити. Пісочниці для дітей останнього типу стають небезпечною територією . У такому випадку батько повинен показати , як чемно і твердо звертатися з кривдником на дитячих гірках ;

- Дитина грає з дітьми , але не бажає з ними чимось ділитися : у такому випадку можна купити пісочницю або дитячі гойдалки , з таким розрахунком , що дитині буде нудно грати одному і його можна підштовхнути до запрошення інших дітей. Єдине , що потрібно пам'ятати - це те , що батьки не повинні акцентувати увагу на тому , що це його пісочниця .Для міських дітлахів та їхніх батьків пісочниця для дачі стане просто знахідкою . Дитина буде не просто зайнятий грою , а навчитися взаємодіяти з іншими дітьми - ділиться і захищатися. А батьки , участь яких на перших етапах просто необхідно , краще пізнають свою дитину .