Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 ДЕ407 Паровозик с вагончиком

Длина: 5500.00, ширина: 1080.00, высота: 2000.00

Паровозик з вагончиком

Розвитком ігрового комплексу «Паровоз» є комплекс «Паровозик з вагончиком», якому будуть раді практично всі діти на ігровому майданчику або в ігровій зоні дитячого садка. На цьому комплексі є, де розгулятися уяві дитини, адже крім простого скочування з гірки тут можна їхати машиністом, кондуктором, пасажиром і навіть отримати початкові поняття про те, як вважати мінімум до 10. Крім того, підлогу вагончика зроблений з окремих дощечок, добре закріплених , але дітям потрібно буде вчитися переступати з однієї сходинки на іншу.

Краще обладнання від виробника

Компанія IgroSport виробляє надійні і безпечні комплекси для дітей з найкращим співвідношенням ціни / якості. «Паровозик з вагончиком» виготовлений з якісних матеріалів, пофарбований в кілька шарів екологічної фарбою, стійкою до механічних пошкоджень і атмосферних опадів. «Паровозик з вагончиком» та інші вироби, призначені для дітей, повністю відповідають ДСТУ і володіють відповідними сертифікатами якості.

Де купити паровозик з вагончиком для ігрового майданчика

Компанія працює практично у всіх обласних і районних центрах. Для тих, хто бажає більш детально ознайомитися з асортиментом продукції, що випускається і цінами просимо зайти на сайт компанії і отримати всю необхідну інформацію.

Машинка з гіркою призначена для  дітей віком від 3-10 років .
Стійки виконанні з труби 60*60 (2) мм.
Каркас та рама під підлогу виготовлені з металу 40*20(2мм).
Підлога виконана  з ламінованої  фанери сітка/гладка , товщиною 15 мм, яка кріпиться до рами.
Кабіна та вагон  , інші деталі виготовленні з водостійкої фанери СП/СП 15 мм. , пофарбовані яскравими фарбами на водній основі для зовнішніх робіт і є безпечними для використання дітьми. З’єднанні між собою містком, що виготовлений : рама 40*20 (2) мм, поручні виготовлені із труби ДН 26,8 (2,8) мм ,поперечки-труба ДН 21,3 (2,8) мм.
Металеві поручні для рук виготовлені із металевої труби ДН 26,8 (2,8)  мм і сходинки для ніг з вологостійкої фанери товщиною 15 мм
Гірка - рама виготовлена з труби 40*20 стінка 2 мм покрита нержавійкою товщиною 1 мм. Висота від землі до платформи гірки  1000 мм, із захисними стартовими бортиками безпеки  Н-650 мм, які прирученні до верху гірки  та зєднанні між собою трубкою безпеки ДН 26,8 (2,8мм), довжиною 500 мм. Данна трубка не дає змоги з'їхати з гірки стоя, що дуже небезпечно для здоров'я дитини   і захисними бортиками  Н-180 мм по всьому спуску гірки. Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.


Для Фото

ДЕ407 Паровозик с вагончиком

  • Модель: 0144
  • Наявність: Є в наявності
  • 42 350 грн


.