Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 ДЕ406 Машинка з рукоходом

Длина: 4700.00, ширина: 2400.00, высота: 2500.00

Машинка з руко ходом

Як тільки ігровий комплекс «Машинка з рукоходом» з'явиться на дитячому ігровому майданчику, вона відразу приверне до себе загальну увагу. Тут є все, що можна тільки побажати для активного розвитку дитини. Навіть гірка ковзання зроблена з невеликим трампліном, але це для самих маленьких. А для більш старших дітей 4-6 років комплекс пропонує і кільця, і сходи, і похилі площини з отворами. Найбільш міцним пропонується рукоход, дорога від сходів до кузова машинки, яку потрібно пройти, перебираючи руками поперечини. Для будь-якого дитячого садка такий комплекс здатний замінити відразу кілька ігрових елементів.

Кращу якість за найкращою ціною

IgroSport завжди намагається дотримуватися оптимальне співвідношення ціна / якість. Всі ігрові елементи виконані з якісних матеріалів, ретельно оброблені, щоб діти не могли поранити руки. Комплекс пофарбований екологічно чистою фарбою, стійкою до вологи, морозів і механічних пошкоджень. «Машинка з рукоходом» повністю відповідає всім вимогам, що пред'являються до ігрових дитячим комплексам, і має сертифікат відповідності ДСТУ.

Де купити машинку з рукоходом від виробника

Наша компанія реалізує власну продукцію практично в усіх обласних та районних містах України. За бажанням замовника, компанія може доставити і встановити ігрові комплекси та інші вироби, давлячи гарантію якості на даний вид послуг.

Охочим ознайомитися з асортиментом продукції та цінами виробленої продукції можна на сайті компанії.

  Машинка з гіркою призначена для  дітей віком 3-10 років .

Каркас та рама під підлогу виготовлені з металу 40*20(2мм).

Підлога виконана  з ламінованої  фанери сітка/гладка , товщиною 15 мм, яка кріпиться до рами.

Кабіна, кузов та інші деталі виготовленні з водостійкої фанери СП/СП 15 мм.  та пофарбовані яскравими фарбами на водній основі для зовнішніх робіт і є безпечними для використання дітьми.

Гірка - рама виготовлена з труби 40*20 стінка 2 мм покрита нержавійкою товщиною 1 мм. Висота від землі до платформи гірки  1000 мм, із захисними стартовими бортиками безпеки  Н-650 мм, які прирученні до верху гірки  та зєднанні між собою трубкою безпеки ДН 26,8  (2,8мм), довжиною 500 мм. Данна трубка не дає змоги з'їхати з гірки стоя, що дуже небезпечно для здоров'я дитини   і захисними бортиками  Н-180 мм по всьому спуску гірки. Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.

Кермо вантажівки виготовлено з ДН 21,3 (2,8).

Металеві поручні для рук виготовлені із металевої труби ДН 26,8 (2,8)  мм і сходинки для ніг з вологостійкої фанери товщиною 15 мм.

З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками. Обладнання  бетонується стаціонарно в землю 400 мм.

Рукохід : стійки виготовленні з труби 50*50 (2) ,поперечки ДН 26,8 (2,8). Драбина до рукоходу виготовлена з труби ДН 26,8 (2,8) мм.

Кільця гімнастичні виготовленні із труби ДН 26,8 (2,8) ,які кріпляться до рами рукоходу канатом.

Лаз гімнастичний  виготовлений з ламінованої фанери 15 мм та кріпиться до рами під цей елемент, що виготовлена з труби 40*20 (2) мм. Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.

З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками. Обладнання  бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Для Фото

ДЕ406 Машинка з рукоходом

  • Модель: ДЕ407 Машинка з рукоходом
  • Наявність: Є в наявності
  • 40 425 грн


.