Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 ДЕ403 Машинка грузовик
  • ДЕ403 Машинка грузовик

Длина: 2500.00, ширина: 1300.00, высота: 1500.00

Машинка вантажівка

Хто з дітей відмовиться посидіти за кермом справжнісінької вантажівки? Виготовлений з якісних матеріалів, красиво розфарбований екологічню фарбою, стійкою до впливу несприятливих погодних умов і механічних пошкоджень, цей агрегат займе своє гідне місце на дитячому ігровому майданчику. Тут можна вважати себе водієм, пасажиром, вчитися рахувати, адже кількість місць в кузові обмежена.

Кращу якість для дітей від вітчизняного виробника

Компанія IgroSport завжди намагається виробляти ігрові комплекси для дітей надійними і безпечними. Перед тим, як надійти в продаж, всі дитячі ігрові комплекси проходять сертифікацію на відповідність ДСТУ та отримують сертифікат якості. Практично всі товари компанії IgroSport володіють найкращим поєднанням ціни/ якості.

Де купити вантажівку для дитячого майданчика

Компанія працює практично по всій Україні, тому придбати нашу продукцію можна не тільки в Дніпрі, Києві, Одесі, Львові та інших обласних центрах, а й у всіх невеликих містах.

Для бажаючих більш детально ознайомитися з асортиментом нашої продукції і цінами на неї, запрошуємо зайти на сайт компанії і отримати всю необхідну інформацію.

Машинка-вантажівка  призначена для  дітей віком 3-10 років .
Каркас та рама під підлогу виготовлені з металу 40*20(2мм).
Підлога виконана  з ламінованої  фанери сітка/гладка , товщиною 15 мм, яка кріпиться до рами.
Кабіна, кузов та інші деталі виготовленні з водостійкої фанери СП/СП 15 мм.  та пофарбовані яскравими фарбами на водній основі для зовнішніх робіт і є безпечними для використання дітьми.
Кермо вантажівки виготовлено з ДН 21,3  (2,8).
Металеві поручні для рук виготовлені із металевої труби ДН 26,8 (2,8)  мм і сходинки для ніг з вологостійкої фанери товщиною 15 мм
Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.
З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками. Обладнання  бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Для Фото

ДЕ403 Машинка грузовик

  • Модель: 0145
  • Наявність: Є в наявності
  • 31 762 грн


.