Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 ДЕ402 Машинка з гіркою

Длина: 2700.00, ширина: 1500.00, высота: 1400.00

Машинка з гіркою

У каталозі виробів компанії IgroSport досить оригінально виглядає «Машинка з гіркою», призначена для встановлення в дитячих садах і на дитячих ігрових майданчиках. Крім того, що це справжнісінька вантажівка, в якій може розміститися два, а то і три чоловічка в кабіні, з кузова можна вислизати на ходу. Граючи в такому варіанті, діти 3-5 років розвивають фантазію і уяву, представляючи себе то десантниками, то пожежними, що поспішають на допомогу людям.

Найвища якість

Виробляючи товари для дітей, компанія стежить за якістю продукції, що випускається, намагаючись випускати атракціони безпечними для дітей. Застосовувана багатошарова вологостійка фанера, якісний метал, екологічно чиста фарба дозволяють виробляти абсолютно безпечний, надійний атракціон, виконаний відповідно до ДСТУ. «Машинка з гіркою» пройшла сертифікацію і отримала відповідний дозвіл на реалізацію.

Де купити машинку з гіркою для дитячого майданчика

Ігровий елемент «Машинка з гіркою» можна придбати в будь-якому обласному і районному місті України. Ознайомитися з асортиментом і цінами на продукцію, що випускається можна на нашому сайті. Заходьте і переконайтеся, що співвідношення ціна / якість знаходиться на найвищому рівні.

Машинка з гіркою призначена для  дітей віком 3-10 років .
Каркас та рама під підлогу виготовлені з металу 40*20(2мм).
Підлога виконана  з ламінованої  фанери сітка/гладка , товщиною 15 мм, яка кріпиться до рами.
Кабіна, кузов та інші деталі виготовленні з водостійкої фанери СП/СП 15 мм.  та пофарбовані яскравими фарбами на водній основі для зовнішніх робіт і є безпечними для використання дітьми.
Металеві поручні для рук виготовлені із металевої труби ДН 26,8  (2,8)  мм і сходинки для ніг з вологостійкої фанери товщиною 15 мм
Кермо машинки виготовлено з ДН 21,3 (2,8).
Гірка - рама виготовлена з труби 40*20 стінка 2 мм покрита нержавійкою товщиною 1 мм. Висота від землі до платформи гірки  1000 мм, із захисними стартовими бортиками безпеки  Н-650 мм, які прирученні до верху гірки  та зєднанні між собою трубкою безпеки ДН 26,8 (2,8мм), довжиною 500 мм. Данна трубка не дає змоги з'їхати з гірки стоя, що дуже небезпечно для здоров'я дитини   і захисними бортиками  Н-180 мм по всьому спуску гірки. Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.
З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками. Обладнання  бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Для Фото

ДЕ402 Машинка з гіркою

  • Модель: 0143
  • Наявність: Є в наявності
  • 28 875 грн


.