Лавочки

Порівняння товарів (0)


П100 Лавка без спинки
П101 Лава диван
П102 Лавка

П102 Лавка

3 000 грн

П103 Лава

П103 Лава

4 200 грн

П104 Лавка

П104 Лавка

2 300 грн

П105 Лавка

П105 Лавка

2 700 грн

П106 Лавка-столик
П107 Лавка-столик
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Садові та паркові лавки

Будь-яка упорядкована територія, будь то двір, міський парк, бульвар і будь-яке людне місце неможливо уявити без лавок, сучасних, оригінальних, відповідних загальному дизайнерському рішенню території. Саме лавочка садова або лава паркова додадуть місцевості доглянутий і затишний вигляд. З їх допомогою з'являється можливість відпочити, розслабитися, дивлячись на ігри дітей, перехожих, або милуючись красою природи на свіжому повітрі.

Види садових лавок

Компанія IgroSport випускає велику лінію садових лавок і лавок, подивитися які можна на відповідному сайті нашого інтернет-магазину. Це може бути дерев'яна лавка, лава паркова, дерев'яна крамничка, лава зі спинкою, лава диван, лавка столик. Все залежить від дизайну території і бажання замовника. Лавки від виробника відрізняються гарним дизайном, невеликою ціною і високою якістю виробництва. Виготовлення лавок проводиться згідно з усіма дозвільними документами, тому якість і гарантія безпеки стоять на першому місці.

Матеріали для паркових і садових лавок

Як правило, підставою лавки служать металеві профілі. Для дерев'яних брусків і полотен вибирається якісна дошка, яка просочується антигрибковим покриттям, грунтується і фарбується, як мінімум в три шари, щоб атмосферні опади не псували зовнішній вигляд виробу. Металеві підстави ретельно обробляються, зварюються, всі шви шліфуються, щоб ніде не залишилися задирки, про які можна поранити руки або порвати одяг. Металеві каркаси лавок грунтуються і фарбуються в три шари спеціальної порошковою полімерною фарбою. Якість металу і виготовлення гарантує стійкість всього вироби під час експлуатації.

Де купити лавку

Купити лавку недорого можна в компанії IgroSport, вибравши на сайті відповідну модель лавки або лавки, в залежності від призначення. Наші співробітники допоможуть підібрати потрібну модель, підкажуть потрібні варіанти. Якщо у замовника виникнуть якісь побажання, то менеджери компанії постараються врахувати всі побажання при оформленні конкретного замовлення. Крім досить низьких цін, для постійних клієнтів компанія надає відповідні знижки. Компанія робить все, щоб наша продукція користувалася успіхом, і число клієнтів постійно розширювалося.