• П400 Велопарковка

Длина: 2000.00, ширина: 600.00, высота: 550.00

Велопарковка

Популярність пересування на велосипеді зростає з кожним днем. Це не тільки модне європейське віяння. Когось пересісти на велосипед змушують обставини і високі ціни на бензин, а хтось принципово робить крок в сторону здоров'я і екології. Як би не було, але ось справа з парковками для велосипедів на сьогоднішній день в нашій країні йде з рук геть погано. Хороші і надійні велопарковки можна буквально перерахувати по пальцях. Причому незалежно мова йде про великі міста, таких як Київ, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ та інші або ж про невеликі районних центрах. І там і там досить складно знайти місце, де можна безпечно прикувати свого залізного коня.

Кращі парковки для велосипедів від виробника

Компанія Igrosport завжди намагається йти в ногу з часом. Тому налагодити виробництво велопарковок в Україні вона зуміла одна з перших. Здавалося б - що тут налагоджувати? Зварив кілька металевих елементів і все готово. Насправді не все так просто. Щоб такий виріб прослужило довго потрібно використовувати метал, найменш піддається корозії, а фарбу і покриття під нею, максимально стійку до прояву агресивних умов навколишнього середовища. Адже прослужити така парковка повинна не один рік. Саме цих принципів ми дотримуємося, виготовляючи сучасні велопарковки.

Де купити велопарковку з установкою

Крім того, що у нас ви можете купити якісну і надійну велопарковку за ціною виробника, ми пропонуємо послуги установки її ж «під ключ». А це означає, що гарантія буде надаватися не тільки на товар, але і на послуги монтажу. Детальніше ознайомитися з умовами ви можете, зателефонувавши на один з наших телефонів.

Велопарковка  призначена для зберігання велосипедів. Розрахована на 9 місць. Встановлюється на дитячих та спортивних майданчиках,скверах,дворах,біля різних державних та приватних установ. Каркас велопарковки виконаний з профільної труби 40х20 (2 мм).Поручні виконані з ДН 26,8 (2,8 мм).
Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.
Бетонується стаціонарно в землю 300 мм.

Для Фото

П400 Велопарковка

  • Модель: П400 Велопарковка
  • 5 500 грн