Гойдалки

Порівняння товарів (0)


ДЕ209 Паркова металева
ДЕ210 Ланцюгова подвійна
ДЕ212 "Човник"

ДЕ212 "Човник"

14 437 грн

ДЕ213 Садова металева
ДЕ215 Гойдалка потрійна
ДЕ216  "Павутинка"
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)

Дитячі гойдалки

Немає кращої розваги як для маленьких дітей, так і для дітей старшого віку, і навіть для дорослих, ніж погойдатися на гойдалках. Гойдалки для дворових майданчиків, ігрових майданчиків дитячих садків, садові гойдалки випускає компанія IgroSport. На гойдалці діти розвивають моторику рук і ніг, тренують власний вестибулярний апарат, вчаться володіти своїм тілом і не боятися високих амплітуд коливань.

Види гойдалок для дітей

Дитячі гойдалки за своїм устроєм можуть бути металевими конструкціями, жорстко укріпленими в землі. А за методикою кріплення крісла бувають на металевих штангах або на ланцюгах. Дитячі гойдалки одинарні або подвійні на жорсткому зчепленні встановлюються, в основному, на дворових ігрових майданчиках, в дитячих садках, у дворах приватних будинків. Випускаються гойдалки на м'якому зчепленні, які можна встановити безпосередньо в квартирі. Моделі, що випускаються компанією, найрізноманітніші:

  • з одним сидінням;
  • з двома сидіннями;
  • гойдалки-лавки на кількох дітей.

Для більш старших дітей компанія пропонує гойдалки човники, а також універсальні металеві, в яких поєднується човник і одинарне сидіння. Гойдалки з металу можуть кріпитися до землі на двох стійках-упорах, але існують моделі, в яких зроблені три наполегливі стійки, закріплені в землі. У номенклатурі продукції, що випускається є кілька моделей садових паркових гойдалок, на яких можна гойдатися навіть дорослим. Вони можуть бути і відкриті зверху, і з накриттям із пластику, металу або багатошарової фанери. Всі моделі розраховані на набагато більше навантаження, ніж зазвичай, для створення умов повної безпеки граючих дітей.

Матеріали для дитячих гойдалок

Для виробництва одинарних і подвійних дитячих гойдалок використовується металевий прут, якісно зварений і добре зачищений. Метал покривається ґрунтовкою і забарвлюється синтетичної кульової фарбою, стійкою до атмосферних явищ. Сидіння звичайних гойдалок виконуються з багатошарової фанери, обробленої антигрибковим покриттям і прокрашенной в три шари фарбою для зовнішніх робіт. Всі болтові з'єднання закриваються пластмасовими кришками, а ланцюги в певних моделях використовуються виключно сертифіковані. Дерево сидінь в моделях береться якісне і проходить всі види спеціальної обробки, щоб діти не могли травмуватися або загнати скалку.

Для найменших дітей компанія пропонує дитячі митникові гойдалки, які можна купити і встановити вдома. А для безпеки передбачені спеціальні кріплення.

Де купити якісні дитячі гойдалки

Купити недорого якісні дитячі гойдалки можна в інтернет-магазині компанії IgroSport. Для постійних клієнтів існує система постійних знижок, проводяться акції по продажу гойдалок самих різних моделей. Наші менеджери врахують всі побажання замовника, а при замовленні гойдалок нестандартного розміру компанія постарається виконати замовлення в найкоротші терміни.