Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 дитячі качелі
  • Гойдалка на цепах одинарна

Длина: 2100.00, ширина: 1000.00, высота: 2100.00

Гойдалки з ланцюгами - одномісна металева модель

Українська компанія IgroSport реалізує гойдалки для дачі, міських дворів і ігрових майданчиків. Конструкції проектують фахівці, які використовують напрацювання західних інженерів. Споруди відповідають суворим стандартам якості в області безпеки. Вони дозволяють розважатися, не відчуваючи обмежень.

Складові елементи та характеристика моделей

Велика частина деталей виготовляється з нержавіючого металу, який забезпечує тривалий термін експлуатації об'єкта. Трубчасті заготовки зварюють, шліфують і обробляють нетоксичного фарбою. Рухома секція конструкції спирається на несучі стовпи, що розподіляють навантаження під час гри. Вони закопуються в землю і бетонуються при сприятливих погодних умовах.

До головних достоїнств гойдалки численні клієнти компанії IgroSport одностайно відносять:

• наявність двох підсилюють перемичок;

• відсутність окислення металу;

• непохитна перекладина;

• доступні деталі.

На окрему увагу заслуговує сидіння, що складається з 15-ти міліметрової фанери. Ламінована деталь швидко висихає після дощу і не обморожують при мінусовій температурі. Полотно надійно прикріплюється до ланцюгів за допомогою двох сталевих скоб. Ланки покривають м'якими трубками, які мінімізують ймовірність отримання травми.

Міцні зварні конструкції захищені від цікавих підлітків і "збирачів" металу. Каркас неможливо розібрати без професійних інструментів. Він залишається нерухомим при навмисному розхитуванні групою осіб.

Продаж гойдалок з доставкою

Відвідувачі нашого сайту, бажаючі купити металеві гойдалки, заповнюють коротку форму. Підготовлені до монтажу конструкції щодня відправляють вантажним транспортом в столицю, районні центри та віддалені селища.

Гойдалка одинарна призначена для дітей від віком 3-х до 12 років. Несучі стовпи виконані з ДН 42,3  (3,2 мм). Перекладина виконана з профільної 50*50 (4 мм), що кріпиться до стійок за допомогою пластин ,що виконанні з металу товщиною 5 мм.
Сидіння виконане з ламінованої фанери сітки/гладкої товщиною 15 мм. До поручнів кріпиться за допомогою металевих скоб. Поручні з гнучкою підвіскою з оцинкованого ланцюга ,на який надягається захисні трубки ,для того ,щоб дитина не травмувала руки. Кріпиться до балки за допомогою вух, що виконанні з металу 5 мм, які приварені до балки.
Рухома частина : втулка ,підшипник, пальчик.
Весь метал оцинкований  та пофарбований порошковою фарбою.
З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками.
Гойдалка бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Для Фото

Гойдалка на цепах одинарна

  • Модель: 0121
  • Наявність: Є в наявності
  • 7 268 грн


.