Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 дитячі качелі ціна
  • Гойдалка на цепах подвійна

Длина: 2800.00, ширина: 1500.00, высота: 2100.00

Гойдалки подвійні - модель з ланцюгової підвіскою

Гойдалки з гнучкою підвіскою проектують, збирають і тестують працівники компанії IgroSport. Конструкції створюють, з огляду на міжнародні стандарти якості в області безпеки. Вони підходять для самостійних підлітків та 3-х річних малюків, розважаються під наглядом батьків.

Процес виготовлення і монтажу моделі

Споруди збирають з труб різного діаметру, використовуючи зварювальний апарат та набір кріпильних деталей. Майстер гне розігріті заготовки для створення несучих елементів з чотирма точками опори. До стовпів приварюють пластини, необхідні при установці поперечини. Стаціонарну і рухливу частину об'єкта з'єднують оцинкованим ланцюгом. Весь металевий каркас покривають полімерним порошком, який не допускає окислювальних процесів. Перед тим як встановити обладнання, фахівці викопують неглибокі ями і готують розчин. Вони бетонують конструкцію в будь-який час року, використовуючи закладні деталі. На завершальному етапі роботи майстер блокує виступаючі елементи ковпачками. Зібрана модель отримує такий набір позитивних якостей:

• обслуговування без запрошення фахівців;

• відсутність температурного розширення;

• антикорозійні властивості;

• довговічність.

На гойдалки дитячі позитивно впливають часті атмосферні опади. Вони ефективно очищають об'єкт від вуличної кіптяви, не залишаючи брудних патьоків. Фанерні сидіння швидко висихають без протирання ганчіркою. Багатошаровий матеріал не розбухає при завжди підвищеної вологості.

Як організовано продаж

Гості нашого сайту зможуть купити гойдалки протягом декількох хвилин. При оформленні заявки ви дізнаєтеся остаточну вартість об'єкта з урахуванням доставки і монтажу. Жителям Київської області менеджери пропонують відвідати склад готової продукції.

Гойдалка подвійна призначена для дітей від віком 3-х до 12 років. Несучі стовпи виконані з ДН 42,3 (3,2 мм). Перекладина виконана з профільної 50*50 (4 мм), що кріпиться до стійок за допомогою пластин ,що виконанні з металу товщиною 5 мм.
Сидіння виконане : рама – з ДН 26,8 (2,8 мм). .До рами прикручується ламінована фанера товщиною 15 мм. Поручні з гнучкою підвіскою з оцинкованого ланцюга ,на який надягається захисні трубки ,для того ,щоб дитина не травмували руки. Кріпиться до балки за допомогою вух, що виконанні з металу 5 мм, які приварені до балки.
Рухома частина : втулка ,підшипник, пальчик.
Весь метал оцинкований  та пофарбований порошковою фарбою.
З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками.
Гойдалка бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Для Фото

Гойдалка на цепах подвійна

  • Модель: 0122
  • Наявність: Є в наявності
  • 9 833 грн


.